reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Mialam taka sytuacje, ze w tamtym roku czulam ze cos jest nie tak jak byłam w ciąży, probowalam cieszyć sie na sile, kupic cos cokolwiek zeby poczuc sie jak w ciąży ze jest ok i wogole, i mialam rację skończyło sie strata, teraz mam szaleństwo od poczatku a nawet przed ciaza🤣 ale gdyby na usg cos By wychodzilo nie tak napewno bym przystopowała chociaż chyba to sie czuje, ja sie czuje w tym momencie spokojna serio dziwie sie ale czuje spokoj mimo ze tak bolesna mialam strate


Wiecie co dziewczyny tak sobie wczoraj myslalam przed snem trochę się zestreslwalam jak to by bylo z blizniakami, wiecie mam poukładany świat, w glowie poukladane dla kolejnego dziecka ale jakby mi przyszly bliźniaki to mam stres bo wszystko by mi sie wręcz przewrocilo znow do gory nogami, najbardziej bym sie obawiala, że zabraknie mi czasu dla mojego synka i by czul sie odtrącony, oczywiście to tylko takie glupie mysli dzis mam nadzieję ze dowiem sie cokolwiek 🤷‍♀️ to też tak gdyby były bliźniaki cieszyłabym sie oczywiście ale napewno i bardziej stresowała niż przy jednym
Ja nawet nie mysle w takich kategoriach. To moja pierwsza ciaza. Czekalam na nią 4 lata.Musi byc wszystko ok.
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe mamusie na kwiecień 2021 [emoji16]
Temat trochę za wcześnie bo kwietnioweczki są jeszcze przed testowaniem , ale może znajda się tu jakieś mamusie które liczą na ten cykl i są w trakcie starań czy też testowania [emoji16] u mnie według kalkulatora owu za tydzień [emoji16]
Życzę powodzenia każdej i zapraszam [emoji28]
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie na kwiecień 2021 [emoji16]
Temat trochę za wcześnie bo kwietnioweczki są jeszcze przed testowaniem , ale może znajda się tu jakieś mamusie które liczą na ten cykl i są w trakcie starań czy też testowania [emoji16] u mnie według kalkulatora owu za tydzień [emoji16]
Życzę powodzenia każdej i zapraszam [emoji28]
Witam wszystkie przyszłe mamy 😊 Dziś zrobiłam test i druga kreska jest, ale bardzo blada. Trzymajcie kciuki. W lutym poronilam, Ale wiem, że teraz będzie wszystko dobrze. Przesyłam uściski i mnóstwo energii do Was😊😊
 

Załączniki

  • 20200821_071437.jpg
    20200821_071437.jpg
    346 KB · Wyświetleń: 66
Ja na razie nic nie kupuje, zacznę się zastanawiać nad zakupami koło lutego, wtedy jeśli zdrowie pozowali chciałabym już odpoczywać w domu i zrezygnować z pracy.
W pracy na razie nie mówię bo nie chciałabym odwoływać potem wieści, jeśli coś poszłoby nie tak na badaniach czy na prenatalnych by się okazało że płód się nie rozwija prawidłowo. Gadanie za plecami mam wywalone ale po stracie byloby mi ciężej to znieść bo wiem jak było u nas z jedną dziewczyna po jej poronieniu.
 
Mialam taka sytuacje, ze w tamtym roku czulam ze cos jest nie tak jak byłam w ciąży, probowalam cieszyć sie na sile, kupic cos cokolwiek zeby poczuc sie jak w ciąży ze jest ok i wogole, i mialam rację skończyło sie strata, teraz mam szaleństwo od poczatku a nawet przed ciaza🤣 ale gdyby na usg cos By wychodzilo nie tak napewno bym przystopowała chociaż chyba to sie czuje, ja sie czuje w tym momencie spokojna serio dziwie sie ale czuje spokoj mimo ze tak bolesna mialam strate




Ja właśnie teraz zaczynam się zastanawiac bo tylko pecherzyk... W pierwszej ciąży w 7 tyg bylo juz serduszko.......
 
reklama
Do góry