reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

cudowne wieści 😊😍🤗
Powiem wam, że w sumie to obliczanie wieku z ciąży z OM to jest trochę bez sensu, bo często jest tak, że owulacja była później itd i później taki niepotrzebny stres, że z OM wychodzi tak, a z USG wychodzi inaczej...wg mnie to powinni obliczać wiek tylko z USG, a nie pytać o tą ostatnią miesiączkę 🤔🤔🤔 takie moje przemyślenia 😆😝
Właśnie mi nawet ginekolog nie wpisał ani daty ost miesiączki ani daty porodu wg om. Tylko wyliczył z usg bo u mnie rozbieżność 12 dni
 
reklama
Właśnie wróciłam z pracy. Nadrobić wszystko co piszecie to jest kosmos 😅

Ja wczoraj poszłam spać o 22,pobudka o 6,ale w nocy to chyba ze 20 razy się budziłam, tak źle śpię.

Jutro rano idę na betę, bo będzie 48 h. Zobaczymy co mi pokaże.

W Trójmieście tak gorąco, ja pracuję w terenie i normalnie padam. Dzisiaj babcia starszaka odbiera z przedszkola i zaraz będą w domu więc nie odpocznę. A tyle bym dała za drzemkę 😂
 
Dziewczyny Was też tak bolał jajnik na początku? Brzuch bolał mnie w dzisn planowanej @,a jajnik cały czas ciągnie i pachwina, to normalne? 🤔🤭
 
Cześć Dziewczyny, też nie nadążam z czytaniem postów;) W poniedziałek idę na drugą wizytę i mam nadzieję cichą, że będzie ok i będzie serduszko. Ogarnęłam już insulinę i wreszcie mam ładne cukry w nocy i rano👍Poprawiłam też trochę jeszcze dietę. Oby było ok! Co do objawów mam takie dziwne uczucie że nie mam apetytu zupełnie, ale jak już jem to mi smakuje. Poza tym jestem padnięta no i biust boli, ale ja biorę mnóstwo progesteronu to się nie ma co dziwić. Ciśnienie też mam ekstremalnie niskie (wczoraj 86 na 57😴).
 
reklama
Wrocilam od lekarza dzidzius ma 18mm 8+2 ,wszystko dobrze się rozwija moge trochę odetchnąć kolejna wizyte mam teraz dopiero za miesiac 15.09.
20200820_155727.jpg
 
Do góry