reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
No cześć mamusie 😘🥰
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 💓🤍💓
Spałam aż do teraz 😆🤷🏻‍♀️ aż dziwne 😉 dziś idę do fryzjera bo dwa miesiące nie byłam ... przez urlopy 😉
Byłam dziś w szkole podstawowej zapytać się jak idą do szkoły itd to powiedzieli ze jeszcze nic nie wiedza 🙈 kosmos ...
Hejka. Ja zasnełam po 12 i spałam do 14. Masakra:) A mdlosci to już calkiem dezorganizują cokolwiek😔
 
Ja się w sumie zastanawiam jak to możliwe że to 3-4 tydzień a ja objawy mam jak przy 6-7 mniej więcej (piersi już któryś tydzień są nabrzmiałe i strasznie bolesne, mdłości od jakiegoś tygodnia)... Cholera, może wykrakałam te bliźniaki [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Mi to właśnie w tym 6-7 tygodniu wszystkie objawy minęły, wcześniej były :-)
 
Ja się w sumie zastanawiam jak to możliwe że to 3-4 tydzień a ja objawy mam jak przy 6-7 mniej więcej (piersi już któryś tydzień są nabrzmiałe i strasznie bolesne, mdłości od jakiegoś tygodnia)... Cholera, może wykrakałam te bliźniaki 🤣🤣🤣
Nic nawet nir mów.. Ja też mam objawy jakbym była już w 4 miesiącu 🤣🤣🙄 sutki to żyletki..
 
reklama
A według mnie dla kobiety ważne jest zeby nawet zobaczyc czy pęcherzyk jest tam gdzie trzeba, ja ide jutro i mam zamiar zobaczyć czy jest 1 pecherzyk czy dwa chociażby :) nie liczę na to że zobacze zarodek ale chociaż pecherzyk :)
Jestem dokładnie tego samego zdania, tymbardziej, że ciąże pozamaciczne zdarzają się coraz częściej i to zwłaszcza u kobiet po cc
 
Do góry