reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ach oby.. Bo Zwarjuje z tej niepewności... I płakać mi się znowu chce.. 😔
ja się oszczędzam z negatywnych emocji 😊 ale wiem ze im bliżej wizyty to będę świrować 😉 i doskonale ciebie rozumiem bo lecimy na tym samym wózku 🙃 .... u mnie czas się tak wlecze 🙈 od września będzie inaczej a na te chwile to masakra 🤷🏻‍♀️
 
No mój dzisisj przyjechał.. Tylko na wesele. I co.. On mnie nie rozumiem.... Już była awantura.. Oczywiście powiedziałam co myślę a on słuchał 🙄
mój twierdzi ze lepiej jak teraz jest tak daleko bo nie zniósł by tego ciągłego lamentowania 😉😉 za miesiąc będzie wracał częściej co 3 tyg 😉 faceci tak tego nie rozumieją ... bo niby jak by mieli ... tylko tak mówią 😉
 
O, ja tez z Trojmiasta! :)


Mnie ciągnie jajnik zawsze przy kichaniu 😂 i to tak, ze muszę się łapać za brzuch. Swoją droga pierwszy raz mnie tak zabolał w sobotę podczas kichania i właśnie przez to już podejrzewałam, ze jestem w ciąży, bo tylko jak jestem w ciąży to mnie tak ciągnie :D
Ja tez trojmiasto
 
reklama
Do góry