reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Teraz jest Ci źle i to w pełni zrozumiałe. I pewnie nie widzisz większych nadziei. Ale naprawdę pomyśl, że masz 50% szans na dziecko. Postaraj się odpoczywać bo stres nie jest dobrym doradcą. Ściskam cię mocno bo dokładnie to samo przeżywałam dwa tygodnie temu. To mój pęcherzyk z wtedy, zauważ że jest "bardziej" pusty.
Dziękuję... No jest taki podobny jak mój..
 
reklama

Załączniki

  • IMG_20200812_163551~2.jpg
    IMG_20200812_163551~2.jpg
    844,3 KB · Wyświetleń: 47
Jednym słowem jedziemy na tym samym wozku, tak samo miałam i dostalam "okresu" 26 dnia cyklu ale byłam przekonana ze to okres, później tez sie zdziwilam ze sluz jakby płodny no i historie dalej znasz 7 dni przed okresem test pozytywny, w 1 ciąży miałam bete 54 byla to ciaza biochemiczna przeszlam krwawienie okropne teraz tez byl bol mocniejszy niz zazwyczaj po 1 ciąży zaszlam w ciaze odrazu okresu nie mialam i mam zdrowego chlopaczka, w 3 ciąży przestalo bic serce w 11tyg i po roku postanowilismy sie postarac wkoncu, testy pozytywne "okres" nadszedl i teraz ciąża czyli mam tego krwawienia nie traktować jak okresu?
ja go nie traktowałam po pozytywnym teście jako okres, najlepiej powiedz na wizycie jak to u Ciebie było i że nie wiesz do końca, czy to był okres, więc wolisz żeby z usg Ci wyliczyli wiek ciąży 😊 mi przy serduszku określił lekarz, że to 5t+6d i termin porodu koło 31 marca i nie wpisywał mi daty ostatniej miesiączki :)
 
ja go nie traktowałam po pozytywnym teście jako okres, najlepiej powiedz na wizycie jak to u Ciebie było i że nie wiesz do końca, czy to był okres, więc wolisz żeby z usg Ci wyliczyli wiek ciąży 😊 mi przy serduszku określił lekarz, że to 5t+6d i termin porodu koło 31 marca i nie wpisywał mi daty ostatniej miesiączki :)
No tak nakreśliłam mu sytuację przez tel to kazał sie zgłosić więc wszystko mu wyjaśnię :) dzięki :) bo to nie tak ze sie zamartwiam tylko ciekawa jestem w którym wkoncu jestem tygodniu 😀🤣 wiex zobaczymy co powie :)
 
Wydaje mi się że biedronce bardziej chodziło o to, że to dopiero początki...nie widziałam żeby oskarżała że kp jest złe a mm dobre albo odwrotnie.
Ja to rozumiem, bo będąc w 9 tygodniu nie myślę o wózkach, karmieniu, smoczkach kupkach i innych. Myślę o tym, czy serce mojego dziecka bije, czy rośnie prawidłowo, czy to że nagle się czuje lepiej to nie jest zły znak, czy wszystko będzie ok i jak ograniczyć stres w życiu. Na myślenie o karmieniu, kupkach, wózkach będzie jeszcze czas :)
No to ja myślę tylko pozytywnie i kompletnie przez myśl teraz by mi nie przeszło, że coś jest nie tak, wiem jak ważna jest psychika, wręcz kluczowa...o to co było zostawiam w tyle i myślę tylko w kategoriach "jest dobrze, a moje dziecko super się rozwija" i nie ma innej opcji 💪🤗❤ a kp niestety jest nieodłącznym elementem macierzyństwa i to normalne, że o tym rozmawiamy, bo jak widać doświadczenia są w tej kwestii różne i to, że u mnie było jak było nie znaczy, że u innej też tak będzie, a może znaczy, nie wiadomo...teraz już jestem trochę mądrzejsza i hartuje za wczasu sutki maścią, bo tak mi doradziła jedna z mam na sali po porodzie, ale o kp zdania nie zmienię i nie wiem, czy drugie dziecko będę wg próbowała przystawić do piersi i nie uważam, żebym tym robiła dziecku krzywdę
 
No tak nakreśliłam mu sytuację przez tel to kazał sie zgłosić więc wszystko mu wyjaśnię :) dzięki :) bo to nie tak ze sie zamartwiam tylko ciekawa jestem w którym wkoncu jestem tygodniu 😀🤣 wiex zobaczymy co powie :)
Ja też byłam ciekawa, chociaż doskonale wiedziałam kiedy miałam owulacje i się nie pomyliłam, a miałam ją bardzo szybko po tym krwawieniu, więc byłam pewna, że to nie był okres 😉 i wiek ciąży mi się zgadza z owulacją
 
Coraz ciekawsze te rozmowy o bólach brzucha mówić nie można bo zaraz złe wspomnienia a teraz straszą jakie kp jest straszne i jaka to masakra.
Gdyby to była moja pierwsza ciąża już bym była zniechęcona.
Dziewczyny wyluzujcie.
Aha a co do bólu brzucha to była mowa o tym, że ktoś dzień w dzień o tym pisze i nic z tymi bólami nie robi,chociaz kilka osób powiedziało co się robi w takich sytuacjach, tylko dalej swoje lamenty tu przedstawia, było tu już męczące i nic nie wnosiło, a wręcz straszyło inne dziewczyny i do tego pokazywało, że silne bóle brzucha się lekceważy...nakrecilo to fale wpisów o bólach brzucha, a nawet tego, że jedna dziewczyna się przeraziła, że poroni, bardzo słabe to było, bo my się staramy tutaj sobie pomagać i doradzać, a nie nakręcać i ciągle marudzić, że coś boli i może to źle, ale dalej będę siedzieć na tyłku i nic z tym nie zrobię, bo wolę lamentować na forum
 
reklama
Do góry