reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Naprawde masz brzuch nisko. Ja to wg brzucha nie mam [emoji85] chodze i zapinam dalej swoje spodnie xs [emoji55] mala cos kiepsko rosnie waga teraz zamiast rosnac to maleje w czwartek kontrola jakos bylabym spokojniejsza jak mala bedzie juz po drugiej stronie [emoji849]
A co lekarz mowi na tą wagę małej?
 
reklama
Hej mamuśki, chwile mnie nie było, ale my już też rozpakowane 🥰 malutka przyszła na świat 30.03, 2570g, 52cm, 10/10. Miałam indukcję plasterkiem z żelem-założony o godz 14, o 2 w nocy odeszły wody, 5:25 malutka była na świecie ❤️ jesteśmy w domu od 11 dni i uczymy się siebie. Standardowe problemy z laktacją powoli się normują, chociaż potrzeba czasu i dużo cierpliwości... trzymam kciuki za Was wszystkie 😘
 
Gratulacje zdrowka dla was [emoji846]
W ktorym tyg urodzilas ze mala taka malutka?
Hej mamuśki, chwile mnie nie było, ale my już też rozpakowane [emoji3059] malutka przyszła na świat 30.03, 2570g, 52cm, 10/10. Miałam indukcję plasterkiem z żelem-założony o godz 14, o 2 w nocy odeszły wody, 5:25 malutka była na świecie [emoji3590] jesteśmy w domu od 11 dni i uczymy się siebie. Standardowe problemy z laktacją powoli się normują, chociaż potrzeba czasu i dużo cierpliwości... trzymam kciuki za Was wszystkie [emoji8]
 
Nasza pierwsza noc w domku 🙂 mała je co ok 2godz ale śpi na mnie, w łóżeczku jest nie spokojna, mleka mam full, Marta nie wyjada z całego cyca, już mam sutki poranione , każde karmienie to ból , robią też się guzki obym nie miała jakiegoś stanu zapalnego przez to, ale mam nadzieję, że z czasem się to unormuje. Tylko ciężko jej się odbija i póżniej często ulewa , że czasem i nosem wylatuje ( ale może to jeszcze te wody płodowe 🤔🤔 bo to taki sluzowato żółte) ,mam nadzieję że mleko się jakoś unormuje w końcu. Ale i tak jest kochana. A pies nie odstępuje jej na krok. Czuwał całą noc .
Na sutki polecam Maltan maść, mi mega ulgę przynosi, a do tego kapturki-bez nich nie dałabym rady chyba 🙄
 
U nas bardzo ciężka noc, spałam może z dwie godziny. Martusia tylko jadła i płakała, jak zasnęła to przy cycu i zaraz płacz, nawet to że wzięłam ja do łóżka nie pomogło.Dopiero o 7 u męża na klacie zrobiła kupę i zasnęła to się położyłam spać. Wstałam po 9 wykąpałam się bo cała byłam w mleku bo mała ulewała. Zdążyłam zrobić jeszcze śniadanie i 2,5 godz wisiała na cycach 🙈🙈🙈 dużo ulewa :( i za chwilę chce do cyca. Dzisiaj pół godz była na balkonie i osypia teraz.
Mam nadzieję że do miesiąca się unormuje.
Smaruje sutki maścią ziajki z lanoliną - poleconą przez laktatorke że szpitala. Jutro od koleżanki wezmę jeszcze maltan i będę na zmianę smarować. Choć powiem że już jest z sutkami dużo lepiej, pierwszy chwyt boli później już ok.
 
Hej mamuśki, chwile mnie nie było, ale my już też rozpakowane 🥰 malutka przyszła na świat 30.03, 2570g, 52cm, 10/10. Miałam indukcję plasterkiem z żelem-założony o godz 14, o 2 w nocy odeszły wody, 5:25 malutka była na świecie ❤️ jesteśmy w domu od 11 dni i uczymy się siebie. Standardowe problemy z laktacją powoli się normują, chociaż potrzeba czasu i dużo cierpliwości... trzymam kciuki za Was wszystkie 😘
A czemu mialas wywolanie w 38 tyg?
 
Hej mamuśki, chwile mnie nie było, ale my już też rozpakowane 🥰 malutka przyszła na świat 30.03, 2570g, 52cm, 10/10. Miałam indukcję plasterkiem z żelem-założony o godz 14, o 2 w nocy odeszły wody, 5:25 malutka była na świecie ❤️ jesteśmy w domu od 11 dni i uczymy się siebie. Standardowe problemy z laktacją powoli się normują, chociaż potrzeba czasu i dużo cierpliwości... trzymam kciuki za Was wszystkie 😘
No i oczywiście ogromne gratulacje! Dużo zdrówka dla was! 🤩
 
reklama
U nas bardzo ciężka noc, spałam może z dwie godziny. Martusia tylko jadła i płakała, jak zasnęła to przy cycu i zaraz płacz, nawet to że wzięłam ja do łóżka nie pomogło.Dopiero o 7 u męża na klacie zrobiła kupę i zasnęła to się położyłam spać. Wstałam po 9 wykąpałam się bo cała byłam w mleku bo mała ulewała. Zdążyłam zrobić jeszcze śniadanie i 2,5 godz wisiała na cycach 🙈🙈🙈 dużo ulewa :( i za chwilę chce do cyca. Dzisiaj pół godz była na balkonie i osypia teraz.
Mam nadzieję że do miesiąca się unormuje.
Smaruje sutki maścią ziajki z lanoliną - poleconą przez laktatorke że szpitala. Jutro od koleżanki wezmę jeszcze maltan i będę na zmianę smarować. Choć powiem że już jest z sutkami dużo lepiej, pierwszy chwyt boli później już ok.
a odbija?
Może powietrze łyka jak moja i dlatego ja brzuszek boli? Ja zawsze przy zmianie pampka ugniatam jej brzuszek jej nogami tak jak zegar idzie i bardzo dużo gazów wychodzi 🤷🏼‍♀️,
 
Do góry