reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
A czemu mialas wywolanie w 38 tyg?
Trafiłam na patologie z krwawieniem po wizycie u mojego gin, po dwóch dniach obserwacji, lekarz zaproponował indukcję, bo szyjka w zasadzie była gotowa na poród, 2cm rozwarcia i miękka, plus cukrzyca, tak na prawdę jakby mnie wypuścili to mogłabym wrócić za pare dni już z akcją...
 
Dziewczyny, tak mnie bolą ruchy dziecka, że nie mogę znaleźć sobie miejsca. Cyklicznie powtarza się to wieczorami i jest takie okropne, że naprawdę juz nie moge 😢 Krzyczę na męża za każde jego spojrzenie na mnie i każde słowo. Ogólnie czuje te ruchy bardzo nisko, przy samym pęcherzu, nie są to skurcze bo to jest praktycznie ciagly ból jakby mnie ktos tam na dole ściskał pecherz i tylko mocniej i mocniej, płakać mi się chce normalnie juz nie wiem co mam robić 😭😭😭😭
 
Dziewczyny, tak mnie bolą ruchy dziecka, że nie mogę znaleźć sobie miejsca. Cyklicznie powtarza się to wieczorami i jest takie okropne, że naprawdę juz nie moge 😢 Krzyczę na męża za każde jego spojrzenie na mnie i każde słowo. Ogólnie czuje te ruchy bardzo nisko, przy samym pęcherzu, nie są to skurcze bo to jest praktycznie ciagly ból jakby mnie ktos tam na dole ściskał pecherz i tylko mocniej i mocniej, płakać mi się chce normalnie juz nie wiem co mam robić 😭😭😭😭
Oj to może szykuje się do wyjścia powoli, ja strasznie nisko też czułam małą od 37 tyg, i szyjkę już miałam na 1,5 cm
 
Dziewczyny, tak mnie bolą ruchy dziecka, że nie mogę znaleźć sobie miejsca. Cyklicznie powtarza się to wieczorami i jest takie okropne, że naprawdę juz nie moge 😢 Krzyczę na męża za każde jego spojrzenie na mnie i każde słowo. Ogólnie czuje te ruchy bardzo nisko, przy samym pęcherzu, nie są to skurcze bo to jest praktycznie ciagly ból jakby mnie ktos tam na dole ściskał pecherz i tylko mocniej i mocniej, płakać mi się chce normalnie juz nie wiem co mam robić 😭😭😭😭
Łącze sie w bólu. U nas od kilku dni wieczory są koszmarne. Mały się wypina przy żebrach tak ze aż skóra boli, a na dole mam wrażenie jakby mi ktoś igły wbijał.
 
Łącze sie w bólu. U nas od kilku dni wieczory są koszmarne. Mały się wypina przy żebrach tak ze aż skóra boli, a na dole mam wrażenie jakby mi ktoś igły wbijał.

Mam bardzo podobnie... Nie ciągle co prawda... Ale takie uczucie od środka tam na dole jakby ktoś szkole wbijal.. A na górze brzucha tak twardo czasami że az takie dziwne uczucie jakby...pieczenia...
 
U mnie to samo brzuch tak twardy ze szok bol od gory do dolu sikam co 5min.
Mam wrazrnie ze mi powoli wody wyciekaja ale zobacze w czwartek wizyta mam nadzieje ze mnie juz tam zostawia i beda wywolywac. Chociaz do terminu jeszcze sa 2 tyg. Ale u mnie to standard ze rodze w 38tyg. Takze mam nadzieje a jednoczesnie strach przed tym bolem [emoji85]
 
Wiecie co, ja byłam świadoma, że mogę urodzić przed terminem lub po, Ale Teraz mi jakoś wpadło do głowy, że wcale się nie zdziwię, jeśli się urodzi w maju, bo to dziecko maryjne można powiedzieć przez historię poczęcia, modlitw w ciąży, też w sumie miałoby to związek z historią naszego poznania się. A jakby się urodziło 3 maja to już w ogóle :D
 
reklama
Oj dziewczyny, my to się nacierpimy 😔🙄 Całą ciążę krążyła za mną myśl, że urodze wcześniej, a teraz 39+1 i nic się kompletnie nie dzieje. W przyszłą środę mam wizytę i wtedy ma mnie lekarz kierować na wywolanie, a tego się boję najbardziej 😢 Mam nadzieję, że w końcu ruszy 🙏
 
Do góry