reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

U mnie niby aż 6 dni wychodził syn starszy niż z om w 10 tyg a teraz tylko o dzień starszy. Takie przesuniecie się może być normalne. No ale lepiej sprawdzić jak się martwisz.

Książkę "opowiedz mi babciu". Rok temu kupiłam ją własnej babci i jest świetna, szczególnie jak ktoś ma czas (albo pomoc), by wypełniać. Teściowa już nie pierwszy raz będzie babcią to tym bardziej.
No gratuluję synka 😍
 
reklama
A ja mialam miec dzis połówkowe na godz 20. I dzwoni lekarz o 11 rano ze ma przedłużoną kwarantanne i musimy na sobotę odłożyć. Nie ukrywam smutno mi się zrobiło bo tak chcialam podejrzeć małą, tak za nią tęsknię i odliczalam dni do tej wizyty.. Eh życie.. Kolejne odliczanie
 
reklama
Do góry