reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

@Ewciak1007 właśnie mój gin nie wysłał mnie na polną tylko na wojskowa właśnie na NFZ, ale po prenatanych nie jestem zbytnio zadowolona.
Dokładnie na Polnej jest podobno mega duża osób bo wiadomo jak ktoś ma problem czy coś to zaraz tam odsyłają. Ale cóż lepiej pojechać niż później mam sobie pluć w brodę :)
Cieszę się ze zrobiłam sobie jednak tez prywatnie bo jak tam by mi tam na Polnej zrobili w 5 min jak to piszą na forach to później bym się bała itp a tak będę miała obraz i tu i tu :)
 
reklama
Dziewczyny a teraz niedzieciowe pytanie... Co kupujecie swoim tesciowym na Święta? Mam niezły problem z tym bo jedziemy do niej pierwszy raz na święta, nie kazała nic robić do jedzenia więc wypada coś kupić a kompletnie nie mam pomysłu. Zastawa czy filiżanki odpadają bo ma dużo, biżuterii nie nosi, 😥jej sama nie wiem
 
Dziewczyny a teraz niedzieciowe pytanie... Co kupujecie swoim tesciowym na Święta? Mam niezły problem z tym bo jedziemy do niej pierwszy raz na święta, nie kazała nic robić do jedzenia więc wypada coś kupić a kompletnie nie mam pomysłu. Zastawa czy filiżanki odpadają bo ma dużo, biżuterii nie nosi, 😥jej sama nie wiem
Obrus na świąteczny stół ? Albo jakiś sprzęt kuchenny ? Blender, patelnię, zestaw noż, czajnik filtrujący wodę?
 
Dziewczyny a teraz niedzieciowe pytanie... Co kupujecie swoim tesciowym na Święta? Mam niezły problem z tym bo jedziemy do niej pierwszy raz na święta, nie kazała nic robić do jedzenia więc wypada coś kupić a kompletnie nie mam pomysłu. Zastawa czy filiżanki odpadają bo ma dużo, biżuterii nie nosi, 😥jej sama nie wiem
Kompletnie nic i nawet nie mam zamiaru z życzeniami dzwonić a co dopiero jechac mimo że ta sama miejscowość.
 
Dziewczyny a teraz niedzieciowe pytanie... Co kupujecie swoim tesciowym na Święta? Mam niezły problem z tym bo jedziemy do niej pierwszy raz na święta, nie kazała nic robić do jedzenia więc wypada coś kupić a kompletnie nie mam pomysłu. Zastawa czy filiżanki odpadają bo ma dużo, biżuterii nie nosi, 😥jej sama nie wiem
Teściowej to może miotłe?😂😂 a tak poważnie może jakieś kosmetyki, książki albo wprost spytaj co by chciała dostać albo co jej potrzeba
 
Tak naprawdę po tych moich pierwszych badaniach prenatalnych to miałam i chyba nadal mam miesiące wyjęte z życia codziennie tylko myśle czy testy nieinwazyjne się nie pomyliły, ze mogłam zrobić jednak amino itp. W sumie tylko nie wiem co by to zmieniło może i byłabym spokojniejsza sama nie wiem.. obiecywałam już mojemu ze po drugim teście tym nifty ze to mnie uspokoi może lekko mnie uspokoił to wtedy zaczęłam szukać innych jakiś chorób itp czytać co chwile widzę jak na fb wyświetlają się jakieś dzieci na pomagam.pl itp. Prawda jest taka ze pewnie do samego porodu będę przerażona tym wszystkim tym bardziej ze to moja pierwsza ciąża.
Teraz obiecałam sobie, ze jak juz w Poznaniu mi wyjdzie tez ok wszystko to się uspokoję (no wątpię) ale już nie ufam lekarza wole sprawdzać wszystko dwa razy..
także trzymajcie proszę za nas kciuki w poniedziałek, żeby badania wyszły jak wczorajsze :)
Tak jeszcze wracając do moich pierwszych prentalnych lekarz jak robił u mnie badanie mówił ciagle do siebie ale trudne jest u Pani to badanie itp było złe zobrazowanie kurczę bardzo żałuje ze nie poszłam sprawdzić tego u drugiego lekarza itp. Z tym ze miałam już mało czasu bo badanie miałam robione w 13+3 tc wiec ciężko dostać się gdzieś w dwa dni..
Mimo wszystko jeśli się pomylił ifaktycznie to była owodnia a nie przeziernosc z miła chęcią mu to wybaczę. Byle wszystko było dobrze ❤️
tak sobie pomyślałam ze mama ginekolog ma fajny tekst na blogu o przeziernosci. I tam właśnie było coś mniej więcej o tym ze im większe już dziecko to tez ta przeziernosc się zmienia. A Ty już byłaś w okresie 13+3 a powinno się być do 13+6. Może tez było wahnięcie w dniach i w rzeczywistości byłaś może nawet później. Trzeba być dobrej myśli a zreszta Ty masz do tego wszystkie przesłanki ze będzie super dobrze
 
Dziewczyny a teraz niedzieciowe pytanie... Co kupujecie swoim tesciowym na Święta? Mam niezły problem z tym bo jedziemy do niej pierwszy raz na święta, nie kazała nic robić do jedzenia więc wypada coś kupić a kompletnie nie mam pomysłu. Zastawa czy filiżanki odpadają bo ma dużo, biżuterii nie nosi, 😥jej sama nie wiem
a lubi jakieś dobre zdrowe jedzenie? To może jakieś ekologiczne wyroby tupu oliwy, nalewka, czekolady, dżemy, miody teraz są takie fajne z domieszka malin lub innych cudów, herbaty? Taki komplet pyszności. Jak coś to nie będzie to zalegało bo się zje 🤩
 
Dziewczyny a teraz niedzieciowe pytanie... Co kupujecie swoim tesciowym na Święta? Mam niezły problem z tym bo jedziemy do niej pierwszy raz na święta, nie kazała nic robić do jedzenia więc wypada coś kupić a kompletnie nie mam pomysłu. Zastawa czy filiżanki odpadają bo ma dużo, biżuterii nie nosi, 😥jej sama nie wiem
albo jakiś karnet pakiet do kosmetyczki lub na masaż 🤷🏼‍♀️ no zawsze miło pójść na takie coś a często samemu się pieniędzy żałuje
 
reklama
Do góry