reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Hello
Ewcia będzie dobrze trzymam kciuki. Nie raz się zdarza , że lekarz się myli i dzieciaczek rodzi się zdrowy. Także trzeba mieć nadzieję 😘

Wiola to wszystko zależy kto co lubi. To nasze święta bez teściowej bo w tym roku zmarła, jest mi tym bardziej smutno bo bardzo chciała abyśmy mieli dziewczynke i się nie doczekała wiadomości. Bo zmarła zanim się dowiedziałam o ciąży. I smutno bo moja mam też nie żyje i dzieci już żadnej babci nie mają :(
Co do prezentów nasza bardzo lubiała kubki( choć miała ich milion) ,jakieś ozdoby ( aniołki pierdoły) , kupowaliśmy pościel , albo jakiś koc, obrus. Coś co się przydało.
 
reklama
@wiola1198 my odkąd się urodziła młoda to idziemy w prezenty z nią zwiazane. 2 lata temu wszyscy dostali poduszki ze zdjęciem młodej z sesji noworodkowej, rok temu każdy dostał drewniany album na zdjęcia z dedykowanym grawerem np 'baba' a w tym roku kupiliśmy duże drewniane skrzynki na to by mogli chować laurki i pamiątki od młodej :) wszystko można kupić na allegro za fajne pieniądze :)
 
@wiola1198 my odkąd się urodziła młoda to idziemy w prezenty z nią zwiazane. 2 lata temu wszyscy dostali poduszki ze zdjęciem młodej z sesji noworodkowej, rok temu każdy dostał drewniany album na zdjęcia z dedykowanym grawerem np 'baba' a w tym roku kupiliśmy duże drewniane skrzynki na to by mogli chować laurki i pamiątki od młodej :) wszystko można kupić na allegro za fajne pieniądze :)
super pomysł. Babcie i dziadkowie się na pewno ucieszą. W sumie oni wszystko maja a jak to coś związane z wnuczkami to pewnie będą się cieszyć podwójnie 😁
 
Ja po USG. Wyszło że mała jest tydzień mniejsza niż powinna. Lekarz kazał za 2 tyg zrobić powtórne USG żeby wykluczyć wewnątrzmaciczne zatrzymanie rozwoju.
U mnie niby aż 6 dni wychodził syn starszy niż z om w 10 tyg a teraz tylko o dzień starszy. Takie przesuniecie się może być normalne. No ale lepiej sprawdzić jak się martwisz.
Dziewczyny a teraz niedzieciowe pytanie... Co kupujecie swoim tesciowym na Święta? Mam niezły problem z tym bo jedziemy do niej pierwszy raz na święta, nie kazała nic robić do jedzenia więc wypada coś kupić a kompletnie nie mam pomysłu. Zastawa czy filiżanki odpadają bo ma dużo, biżuterii nie nosi, 😥jej sama nie wiem
Książkę "opowiedz mi babciu". Rok temu kupiłam ją własnej babci i jest świetna, szczególnie jak ktoś ma czas (albo pomoc), by wypełniać. Teściowa już nie pierwszy raz będzie babcią to tym bardziej.
 
@Ewciak1007 czyli jednak polanie taka zła 😉
Powiem szczerze, ze nie było źle sprzęt maja chyba najlepszy na ten moment na jakim byłam badana tak myśle bo wszystko było super widać. Po zbadaniu przez jedna lekarkę zapropnowała mi poczekać aż profesor zejdzie z oddziału, żeby jeszcze on spojrzał swoim okiem, ale ona już na początku tez mówiła ze wszystko wyglada dobrze. Bardzo mili, żartowali. Źle nie było. :)
 
reklama
Do góry