reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Witaj ! Następny chłopak 😁 musisz się baaaardzo nudzić, skoro próbujesz nas nadrobić 😅 mi się to nie udaje po dwóch dniach nieobecności ☺️
Hihi aż tak to nie 😂 Szukałam czy któraś ma taki problem z katarem jak ja. Na początku miesiąca mnie rozłożyło. Na szczęście oprócz kataru nic więcej się nie działo. Może z dzień czy dwa bolałynie mięśnie. Poza tym ok, ale ten katar całkiem nie minął. Tzn ciągle mam zatkany nos, i muszę dmuchać i pojawia się krew. Małe ilości, ale to jednak męczące. Do tego brzuszek rośnie i nos zatkany więc czasem sapie jak lokomotywa 😂😂

Z tym imieniem to faktycznie ciężka sprawa. Na razie stanęło na Szymonie, ale ja nie jestem przekonana. Podoba mi się Kacper i Igor, ale mężowi tak sobie. Wymyślił Patryka 😅 Byłoby więc Patrycja, Piotr i Patryk 😂
 
reklama
Do góry