reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

To ja mam ten właśnie moesy+, tylko używka ale idealny stan za 100e więc jestem zadowolona, tylko gondola rzeczywiście taka mała jakaś się wydaje, drugi mamy mutsy chyba 10letni dostaliśmy od kolegi męża więc głupio było nie brać, ale byłam w szoku bo też fajny stan, i jak usłyszałam że wózek ma tyle lat to się bałam.. 😂Ale spoko może się przyda 😂
Ja nie mam nic jeszcze 🤯 ostatnio kupiłam segregator ciążowy i dostałam brawa w domu 😂 jestem przerażona że do kwietnia nie ogarnę tematu 😂 czy może istnieje taki zawód jak konsultant wyprawki na wzór tego ślubnego? 😂😂😂😂🤭
 
reklama
Ja nie mam nic jeszcze 🤯 ostatnio kupiłam segregator ciążowy i dostałam brawa w domu 😂 jestem przerażona że do kwietnia nie ogarnę tematu 😂 czy może istnieje taki zawód jak konsultant wyprawki na wzór tego ślubnego? 😂😂😂😂🤭
A tam co się przejmujesz, ja w pierwszej też wszystko na koniec kupowałam, teraz polowałam na okazję dlatego kupiłam, jeżeli bym brała nówkę ze sklepu to jeszcze bym nie kupowała 😜
 
Ja nie mam nic jeszcze 🤯 ostatnio kupiłam segregator ciążowy i dostałam brawa w domu 😂 jestem przerażona że do kwietnia nie ogarnę tematu 😂 czy może istnieje taki zawód jak konsultant wyprawki na wzór tego ślubnego? 😂😂😂😂🤭


Wy tą wyprawkę tak na poważnie szykujecie?
Ja myślałam żeby tak jakoś w styczniu- lutym zacząć szykować 🙈. Ale teraz to się zaczęłam zastanawiać 🥴
Żeby się nie okazało że będę na samym końcu w pędzie wyprawkę szykować.
 
reklama
Jeżeli kupujecie nowe to wam sklepów nie pozamykają 😂a jeżeli używane to warto patrzeć wcześniej bo może się fajna okazja trafić 😜


Czasami już coś przeglądałam, ale wolałabym nie kupować narazie, ponieważ szykuję nam się spory remont i nie będę miała gdzie tego trzymać 🥴

Ale jak tak was czytam to chyba zrobię miejsce w piwnicy albo na strychu 😂
Bo się zaczynam bać że nie zdążę 🙈
 
Do góry