reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny, a czy któraś z Was ma problem bolących bioder? W poprzedniej ciąży niczego takiego nie miałam, a teraz w nocy przy przekręcaniu się na boki bolało i w ciągu dnia też jak się zapomnę i tylko trochę gwałtowniejsze ruchy zrobię... wcześniej zdarzało mi się tylko sporadycznie jak kichnęłam albo gwałtownie wstałam. Nie wiem czy to więzadła czy coś innego może być... Ehh i tak ciągle jakieś zmartwienie... Tu zaboli, tam kłuje i tak w kółko...
taaaak mnie bolą jak się przebudzę w nocy i leżę i nie mogę usnąć to mnie bolą na jednym i drugim boku. Na płasko nie. Wtedy muszę wstać przejść się i się kładę i ok jest. W sumie już od dłuższego czasu tak mam. Nie często ale pojawia się
 
reklama
To chyba normalne w ciąży, relaksyna tak działa, że więzadła się rozluźniają i wszystko rozchodzi. Nie pocieszę, że im później, tym gorzej... Masz poduchę ciążowa?
co do poduchy to ja próbowałam z taka zwykła na chwile żeby sprawdzić czy uniesiona noga pomoże ale niestety nie ból się nawet nasilał. Czyli tylko wstanie na chwile pomaga mi i później jest ok
 
Super! Czyli rodzimy w ten sam dzień! Umowa? 😅 Zaaraz coś znajdę. Ale on jeszcze malutki, to mało widać na tym usg że szczegółów twarzyZobacz załącznik 1197126
Cudo malutkie 😍😍👣
Ja chyba zrobię 3d jakoś w 24/25 tygodniu, bo teraz w 19bede miała półowkowe, potem zrobię w 24/25 3D, i potem w 30znow usg i koniec, ale ta ciąża dziewczyny leci... 😱
 
Cudo malutkie 😍😍👣
Ja chyba zrobię 3d jakoś w 24/25 tygodniu, bo teraz w 19bede miała półowkowe, potem zrobię w 24/25 3D, i potem w 30znow usg i koniec, ale ta ciąża dziewczyny leci... 😱
No właśnie kiedy najlepiej zrobić 3d? Takie nawet z filmikiem może? Kolezanka mowila ze nie ma co za późno robić bo później nie zmieści się w kadrze a teraz jeszcze fajnie cały dzieciaczek się załapie. Co myślicie? Ten 25 tydzień tak jak Pati pisze to będzie optymalnie?
 
No właśnie kiedy najlepiej zrobić 3d? Takie nawet z filmikiem może? Kolezanka mowila ze nie ma co za późno robić bo później nie zmieści się w kadrze a teraz jeszcze fajnie cały dzieciaczek się załapie. Co myślicie? Ten 25 tydzień tak jak Pati pisze to będzie optymalnie?
Ja z synkiem robiłam w 28 i było git jeszcze, ja sobie tak ustaliłam 25 t.c,dlatego że ja mam tylko dwa usg jeszcze, połówkowe w19 i w30, więc żeby podejrzeć dzidzie chcemy zrobić w połowie tego Czasu od usg do usg, 3d 😂
 
Hej a możesz napisać czy chudnięcie może być przez niedoczynnosc czy nadczynność? Czy coś innego?
Dziewczyny jakiś czas temu zareklamowała się tutaj położna i podała swój profil na insta- mnie wciągnęła i będę tam zaglądać 😉 polozna_mamazu
U mnie wygląda to tak, że mam guza na tarczycy i biorę leki, aby on nie rósł. A waga zależy od TSH jak mi endo po ciąży dawki zmniejsza TSH rośnie to waga leci w dół
 
Ale u lekarza czy w domu? Ja mam u lekarza 135 z tych emocji a w domu normalnie 80.
W domu kolo 80/100 u lekarza 135 mówiłam, że się stresuje, ale powiedział, że stres stresem, ale tyle nie może być, bo będzie niedokrwistość, ale nie dopytałam, bo w sumie nie chciałam się stresować. Ze niedokrwistość u dzidzi? Kurcze nie wiem, ale biorę od wczoraj leki. Metocard.
 
@PasiastyOgon miałam tak w poprzedniej ciąży. Ból był bardzo uciążliwy, spałam z poduchą między nogami a i tak średnio pomagało. Z tym że ból zaczął się jak musiałam leżeć także może to od leżenia. Teraz jak więcej pochodze to dopada mnie ból odcinka lędźwiowego, który też jest uciążliwy bo pod koniec dnia to już chodze jak połamana.
 
reklama
Do góry