reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

A ja chodzę wokół mojej puszki i się zdecydować nie mogę. Otwieram szafkę, patrzę, zamykam i w kółko 🤦‍♀️
Makrele tez mam ochotę i myśle nad tym wędzeniem. We wcześniejszej ciąży o niczym nie wiedziałam i byłam spokojna i szczęśliwa.
No ja tak samo, nawet by mi do głowy nie przyszło żeby takich rzeczy nie jeść, a tu pisały dziewczyny, ja wpisuje swojego tunczyczka a tu niespodzianka, bo ma rtęć, ale pisze ze te w konserwach to są z małych tuńczyków zresztą wiadomo ile tych tuńczyków tam jest w tej puszce, nie oszukujmy się 😜i tak go zjem😜
 
reklama
Dla mnie to trochę pozbawione logiki ale pewnie myślały nad tym tęższe mózgi niż ja.
Wiesz... zasada stara jak swiat. Jezeli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniadze😂 jak dziecko poslali na kwarantanne, to oboje rodzice(jezeli pracuja) byli zdrowi, uziemieni w domu i nalezalo im sie z zusu 100%wyplaty. Teraz jeden normalnie popyla do roboty, a drugi moze ewentualnie wziasc opieke, ktora jest 80%platna😛. Przy ilosci dzieci jaka w Polsce jest na kwarantannie to mega duze pieniadze.
 
@Patii_666
Dziwi mnie szczerze że opiekunki czy pedagodzy zaproponowali sami dwa razy w tygodniu :o
Bo mają tylko tak miejsce, od 2,5i tak bym musiał go dać bo od 4jest szkoła i wtedy jest przygotowanie żeby dzieci zagraniczne nie odstawały od holenderskich.. Bardziej chce teraz aby miał kontakt z dziećmi i językiem, trudno zobaczymy, od kwietnia mógłby czuć się odrzucony, dzidzia by się urodziła a on nagle do żłobka..
 
Wiesz... zasada stara jak swiat. Jezeli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniadze😂 jak dziecko poslali na kwarantanne, to oboje rodzice(jezeli pracuja) byli zdrowi, uziemieni w domu i nalezalo im sie z zusu 100%wyplaty. Teraz jeden normalnie popyla do roboty, a drugi moze ewentualnie wziasc opieke, ktora jest 80%platna😛. Przy ilosci dzieci jaka w Polsce jest na kwarantannie to mega duze pieniadze.
No i mi rozjaśniłaś w głowie😉
 
Dziewczyny, odbierałam właśnie wyniki moczu i mam bardzo liczne bakterie oraz leukocyty 50-70 😱😱 naczytałam się w internecie, że to jest bardzo poważna infekcja i się popłakałam az.. wizytę u lekarza prowadzącego mam dopiero w czwartek... Myślicie że powinnam jechać na ostry dyżur? Próbuje się dodzwonić do opieki nocnej ale cały czas zajęte 😠
 
Dziewczyny, odbierałam właśnie wyniki moczu i mam bardzo liczne bakterie oraz leukocyty 50-70 😱😱 naczytałam się w internecie, że to jest bardzo poważna infekcja i się popłakałam az.. wizytę u lekarza prowadzącego mam dopiero w czwartek... Myślicie że powinnam jechać na ostry dyżur? Próbuje się dodzwonić do opieki nocnej ale cały czas zajęte 😠
A nie masz możliwości kontaktu telefonicznego z lekarzem? Bo mi wyszły bardzo liczne bakterie w moczu i leukocyty 10-15. Zadzwoniłam do mojej Gin i wystawiłabym mi eRECEPTe na duomax i monural saszetki
 
Dziewczyny, odbierałam właśnie wyniki moczu i mam bardzo liczne bakterie oraz leukocyty 50-70 😱😱 naczytałam się w internecie, że to jest bardzo poważna infekcja i się popłakałam az.. wizytę u lekarza prowadzącego mam dopiero w czwartek... Myślicie że powinnam jechać na ostry dyżur? Próbuje się dodzwonić do opieki nocnej ale cały czas zajęte 😠
Wal w jakąś teleporade i się uspokoisz... IP nie ma co raczej..
 
reklama
A nie masz możliwości kontaktu telefonicznego z lekarzem? Bo mi wyszły bardzo liczne bakterie w moczu i leukocyty 10-15. Zadzwoniłam do mojej Gin i wystawiłabym mi eRECEPTe na duomax i monural saszetki
Wal w jakąś teleporade i się uspokoisz... IP nie ma co raczej..
Dodzwoniłam się od opieki nocnej i lekarz zalecił mi, żebym wypiła 3 litry wody żeby się to wszystko wypłukało i 3 razy dziennie nospa i neofuragina, sok z żurawiny, mam powtórzyć w środę badania i jeśli się nie poprawią to wtedy antybiotyk.. trochę się uspokoiłam ale wiecie jak to jest , nie ma co czytać tych artykułów w internecie bo tam to oczywiście same najgorsze scenariusze 😉
 
Do góry