reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Teraz dziewczyny hit, postanowiłam ruszyć dupe poćwiczyć, pocwiczylam ponad 20min i strasznie mnie bolało na dole więc przestałam , i teraz leżę i żałuję że wgl zaczęłam, nie były to jakieś niewiadomo jakie ćwiczenia, ehh nie wiem teraz już sama, taki ból bardziej w pochwie niz podbrzuszu ☹️🤦‍♀️
z ćwiczeniami to tez na spokojnie. Jeśli byłaś aktywna przed ciąża to ok a jak nie bardzo to teraz nie jest dobrZe zaczynać. Ja ćwiczyłam dużo a teraz nic bo się boje. Trudno 🤷🏼‍♀️ będzie co będzie ze mną. Później będę się martwić. Ale z tego co kojarzę to Ty chyba masz już dziecko to mysle ze jak się nabiegasz za nim całymi dniami to masz wystarczający trening 😁
 
z ćwiczeniami to tez na spokojnie. Jeśli byłaś aktywna przed ciąża to ok a jak nie bardzo to teraz nie jest dobrZe zaczynać. Ja ćwiczyłam dużo a teraz nic bo się boje. Trudno 🤷🏼‍♀️ będzie co będzie ze mną. Później będę się martwić. Ale z tego co kojarzę to Ty chyba masz już dziecko to mysle ze jak się nabiegasz za nim całymi dniami to masz wystarczający trening 😁
Hehe no dziennie staramy się robić miniimu. 5km na spacerkach, byłam aktywna przed i do 6tygodnia, myślałam że będzie ok, no ale jak zabolało to przerwałam, w pierwszej ciąży wgl nie cwiczylam że względu że pracowałam do końca 6msc po 11godzin, i potem nie było sił, ale też dużo przytyłam ok 25kg, teraz chciałam się trochę pilnować bo z dieta średnio mi wychodzi, a już widzę że mi w uda idzie, co jest moja zmora 🤦‍♀️, no ale wiadomo zdrowie najważniejsze, nic ponad siły 💪
 
Hehe no dziennie staramy się robić miniimu. 5km na spacerkach, byłam aktywna przed i do 6tygodnia, myślałam że będzie ok, no ale jak zabolało to przerwałam, w pierwszej ciąży wgl nie cwiczylam że względu że pracowałam do końca 6msc po 11godzin, i potem nie było sił, ale też dużo przytyłam ok 25kg, teraz chciałam się trochę pilnować bo z dieta średnio mi wychodzi, a już widzę że mi w uda idzie, co jest moja zmora 🤦‍♀️, no ale wiadomo zdrowie najważniejsze, nic ponad siły 💪
Ja w pierwszej ciąży też 20kg i mimo,że po 2 tygodniach już miałam swoją wagę to chciałam w tej ciąży się pilnować bardziej i też trochę jogi poćwiczyć.. tylko póki co te bóle brzucha mnie zniechęcają.. a miałaś w tej ciąży jakieś mdłości z początku? U mnie wprost przeciwnie - apetyt ponad miarę, choć zaczyna się normować ,ale 3,5 kg na plusie już..
 
Ja też już zaczęłam zapisywać w formie notatki na telefonie moje pytania bo oczywiście ostatnio zapomniałam zapytać np. o tabletki na opryszczkę wargową. Wiem, że mogę stosować te wszystkie maści na bazie acyklowiru, ale przed ciążą jak mi wyskakiwała to dużo lepsze rezultaty dawały tabletki typu heviran. Niby mają tą samą substancję w składzie, ale mam opory przed braniem tabletek bo nie wiem czy to jakoś inaczej wtedy nie działa 🤔
Tak, działa inaczej, w takim sensie, że przez skórę wchłonie się niewielka ilość z niewielkiej ilości maści, czyli tyle co nic, a z tabletki substancja przechodzi w całości do krwi
 
Ja w pierwszej ciąży też 20kg i mimo,że po 2 tygodniach już miałam swoją wagę to chciałam w tej ciąży się pilnować bardziej i też trochę jogi poćwiczyć.. tylko póki co te bóle brzucha mnie zniechęcają.. a miałaś w tej ciąży jakieś mdłości z początku? U mnie wprost przeciwnie - apetyt ponad miarę, choć zaczyna się normować ,ale 3,5 kg na plusie już..
Kochana ja dalej wymiotuję 🤣 już nie codziennie jednak co drugi trzeci dzień leci paw z rana 🤦‍♀️🤮, od jakoś 6tygodnia była masakra.. na wagę w domu nawet nie chce wchodzić, ważę się tylko u położnej +2kg, tylko ja szybko tego nie zrzuciłam po ciąży było bardzo ciężko, a z chudzin nie należy, a ty? Widzisz jakbym miała bóle to też bym nie myślała o ćwiczeniach, dlatego chciałam poćwiczyć a tu dupa,☹️
 
Ja w pierwszej ciąży też 20kg i mimo,że po 2 tygodniach już miałam swoją wagę to chciałam w tej ciąży się pilnować bardziej i też trochę jogi poćwiczyć.. tylko póki co te bóle brzucha mnie zniechęcają.. a miałaś w tej ciąży jakieś mdłości z początku? U mnie wprost przeciwnie - apetyt ponad miarę, choć zaczyna się normować ,ale 3,5 kg na plusie już..

A pamiętasz może czy w poprzedniej ciąży przybierałaś na wadze tyle samo w każdym trymestrze ? To moja pierwsza ciąża i się zastanawiam czy to tylko na początku tak mało się przybiera na wadze, a potem nagle może ta waga wystrzelić ? 🤔
 
reklama
Do góry