reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Teraz dziewczyny hit, postanowiłam ruszyć dupe poćwiczyć, pocwiczylam ponad 20min i strasznie mnie bolało na dole więc przestałam , i teraz leżę i żałuję że wgl zaczęłam, nie były to jakieś niewiadomo jakie ćwiczenia, ehh nie wiem teraz już sama, taki ból bardziej w pochwie niz podbrzuszu ☹️🤦‍♀️
 
reklama
Wiesz co oni mają inna mentalność, oni Polaków traktują jak hipochondrykow, i trochę się nie dziwię bo sama czuje ze coś z tego mam 🤣🤷🏼‍♀️🤦‍♀️, u nich skoro nic się nie dzieje, nie masz objawów tzn ze ciąża książkowa nie ma co się rozczulać i tyle, ale jak już jest coś nie tak to wiem że opieka jest suuper, dlatego czuje się tu bezpieczna 😜, dokładnie im mniej wiemy im mniej myślimy o tym tym lepiej 🤣
Chcialabym miec takie podejscie jak oni:( fajnie masz, bo z doswiadczenia wiem, ze przebywanie w towarzystwie osob pozytywnie nastawionych, czlowiek czuje sie pewniejszy i bardziej szczesliwy. A polacy sa chyba bardziej pesymistami i jezeli cos sie udalo, to zaraz pojawia sie mysl w podswiadomosci, ktora nam mowi, ze na pewno cos bedzie nie tak:( a niepotrzebnie bo stres wcale nie pomaga...
 
Teraz dziewczyny hit, postanowiłam ruszyć dupe poćwiczyć, pocwiczylam ponad 20min i strasznie mnie bolało na dole więc przestałam , i teraz leżę i żałuję że wgl zaczęłam, nie były to jakieś niewiadomo jakie ćwiczenia, ehh nie wiem teraz już sama, taki ból bardziej w pochwie niz podbrzuszu ☹🤦‍♀️
Ojej to leż teraz jak najdłużej. A ćwiczysz regularnie czy to było takie jednorazowe ? Ja np. na co dzień nie ćwiczę i przed wizytą u lekarza pomyślałam, że będę jeździć na rowerku stacjonarnym który mam w domu, ale chyba jednak odpuszczę bo nie chce żeby coś się wydarzyło. Stwierdziłam, że na razie 30 minutowe spacery z moim psem muszą wystarczyć.
 
Ojej to leż teraz jak najdłużej. A ćwiczysz regularnie czy to było takie jednorazowe ? Ja np. na co dzień nie ćwiczę i przed wizytą u lekarza pomyślałam, że będę jeździć na rowerku stacjonarnym który mam w domu, ale chyba jednak odpuszczę bo nie chce żeby coś się wydarzyło. Stwierdziłam, że na razie 30 minutowe spacery z moim psem muszą wystarczyć.
Wiesz co cwiczylam regularnie do 6yygodnia, potem przez samopoczucie i wymioty nie cwiczylam, potem chyba od 13-14 z doskoku.. Chyba zostanę przy rozciąganiu..
 
reklama
Wiesz co oni mają inna mentalność, oni Polaków traktują jak hipochondrykow, i trochę się nie dziwię bo sama czuje ze coś z tego mam 🤣🤷🏼‍♀️🤦‍♀️, u nich skoro nic się nie dzieje, nie masz objawów tzn ze ciąża książkowa nie ma co się rozczulać i tyle, ale jak już jest coś nie tak to wiem że opieka jest suuper, dlatego czuje się tu bezpieczna 😜, dokładnie im mniej wiemy im mniej myślimy o tym tym lepiej 🤣
Bo to prawda. Włączy się polskie radio albo TV i kilka reklam leków i suplementów pod rząd. I wystarczy poczytać nas, objawy ciążowe źle, brak objawów to już panika.
 
Do góry