reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Właśnie coś strasznie długo trwa to tworzenie nowej grupy a sama bym się czuła bardziej komfortowo gdyby już była :)
Jak Wasze humorki dzis ? :) ja muszę się pochwalić Moj maz wkoncu wierzy w to, że będzie dobrze bo strasznie biedny się stresował i kupił nawet rozowe body 😊😊😊
No moj partner dalej w kosmosie....nie dociera do niego a jak cos skuma to sie resetuje 🤣🤣🤣Myślę ze jest przerażony ale tak pozytywnie
 
reklama
Ja właśnie się zastanawiam czy jest sens w ogóle robić Pappe jeśli USG wyszlo? W piątek mam prenatalne..
Nie martw się ja też tak mam i podejrzewam,że wiele innych dziewczyn również.. 🤗 to naturalne,że się martwisz tym bardziej,że do momentu aż poczujesz ruchy to jednak musisz zdać się na "wiarę".. ja cały czas liczę,że np.po prenatalnych przestanę tak się zamartwiać, zapewne po prenatalnych stwierdze,że jednak jak poczuje ruchy to przestanę a na końcu wyjdzie tak,że do końca będę panikować 😊
Jak masz za darmo rob wszystko co dają😊
 
U lekarza do którego jadę podobno jest tak,że jeśli widzi jakieś nieprawidłowości w USG to sugeruje,że może przydałoby się zrobić Pappe.. ale tak patrząc po Waszych opiniach to NIFTY jest o wiele bardziej miarodajne w kryzysowej sytuacji. Minus to,że koszta są o wiele większe, a nie słyszałam o refundacji NIFTY 🤔
bo jej nie ma😶
 
Mi też się to wydaje niedorzeczne trochę, bo stawiam się teraz na miejscu pracodawcy i wychodzi na to, że pracownikowi to wszystko wolno, nawet zataić, że jest w ciąży...slabo trochę...
Jak pracownik zatai ze jest w ciazy i ktos z Nim podpisze/przedłuży umowe ma prawo ją zerwać.....więc to nie jest tak do końca. Lepiej nie oszukiwać
 
Mam to samo i dosłownie zaczynam się martwić, bo dochodzi do tego, że mogę cały dzień nie jeść i wg się głodna nie czuję...🙄😔😔 na tą chwilę od początku ciąży przytyłam 1kg, a zaraz zacznie mi się 5msc ciąży...
Może jeszcze przyjdzie czas lepszego apetytu... A masz tak od początku?
Ja najpierw mega mdłości i wymioty, pojedyncze zachcianki na niezdrowe rzeczy i colę ;) Od jakiegoś czasu już mdłości przeszły, ale teraz ten totalny brak apetytu... 🤷‍♀️ przez mdłości straciłam 2kg, a na dzień dzisiejszy udało mi się wrócić do wagi sprzed ciąży, ale jak tak dalej pójdzie to jeszcze znowu zleci w dół...
 
reklama
Nie wiem czemu się stresuje tak bardzo tymi prenatalnymi. Pamiętam, że w pierwszej ciąży chyba bardziej na luzie podeszłam. Ale byłam z mężem i na 8 rano, to może nie zdążyłam się nastresować. Zaraz się zbieram. Jak wszystko będzie ok, to po pobraniu krwi idę do sklepu dziecięcego (bo jest obok szpitala) i coś kupię dzidziolowi :)
Ja też tak miałam że w pierwszej ciąży do prentalnych na luzie a teraz jak miałam mieć to stresor taki mi się załączył ja to w pierwszej do końca nie zdawałam sobie sprawy co i jak mało świadoma byłam teraz jest 180 stopni inaczej
 
Do góry