reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja od pewnego czasu też wstaje więcej razy. I jak mam uczucie pełnego wypróżnienia moczu to nie myślę ile go było :p

@Mama2018mama to Ty mówiłaś że masz Zjd? I którą postać? Zmieniło się coś u Ciebie w ciąży? Ja mam mieszaną ale głównie biegunkową. Zaparcia nie do przeżycia przychodziły kiedy nie mogłam sobie pozwolić na gazy (miejsce publiczne, wstydziłam się), później było ich multum w organizmie, ale nie mogłam tego fizycznie zrobić, dopiero jak coś ruszyło to co jakiś czas się udawało i dopiero jak się pozbyłam wszystkich to mogłam iść na dwójkę.
Odkąd jestem bardziej świadoma staram się nie dopuszczać do takich sytuacji i już wolę biegunkową opcję :p Teraz w ciąży jest lepiej choć mam wrażenie lekkich zaparć, a i tak wypróżniam się minimum raz czy dwa dziennie.

A jak już jest ten temat... Czy dziewczyny biorące prenatal duo też macie ciemny stolec? Dopiero zaczęłam brać i to chyba od tego?

haha może ja za dużo analizuje😁
 
reklama
Kurcze taką mialam nadzieje ze 3 będzie córa.. Lekarz mowi ze za wczesnie bo wdg usg 12+2 i ze sam niewie. Ale jak wyszlam od. Niego to dopiero to zobaczyłam. Co on tego nie widzial?
Na tym etapie dzieci wyglądają jeszcze tak samo..
Za wcześnie na określenie płci
Także dziewczyny uspokójcie się z tekstami że coś tam widzicie 😂serio
 
mam dwie koleżanki jedna młodsza a druga starsza i nie robiły pappy ale fakt robiły nifty. Faktycznie komplet badań usg + pappa dają razem chyba 95% pewności samo usg 70 czy 80%. I pappa ma wyłapywać tez nieprawidłowości w łożysku. Mamaginekolog pisze o tym fajnie i tutaj dziewczyny tez to pisały.
Jeśli jesteś młoda to faktycznie kwestia do przemyślenia czy robić pappa. Porozmawiaj z lekarze jeszcze
Moja koleżanka studiującą medycynę po zobaczeniu usg stwierdziła że mam grube łożysko i pewnie by wzięli na badania naukowe, bo takie książkowe :D
 
Aha no rozumiem ale mało wazylas napoczatku więc myślę, że jest Oki :) ja tak chcialavym przytyć 12 kilo max no może nawet być i 15 ale w takim tempie 😝
ja tez się boje ze będzie więcej. Aktualnie siedzę i przeglądam jakieś przepisy na ciasteczka szybkie. Żeby szybko je zrobić i pochłonąć 😁😁😁
 
reklama
Miałam robić dziś naleśniki ale poleguje bo odczuwam dziwne kłucie w pochwie :/
Dziewczyny kiedy na internetowym koncie pacjenta powinno pojawić się zwolnienie?
L4 wystawione w poniedziałek,dzisiaj jeszcze nie ma na ikp. Na stronie zusu jest widoczne
 
Do góry