reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
My po USG. Dzidzia książkowo rośnie, oczywiście wypinala dupsko, żebym tylko nie popatrzyła co ma w kroku 🙈😂
Wg wielkości dziecka niby 15tc, ale ogólne USG pokazuje na 14+5. Waży 105g🤔🤔🤔🤔 czy to jakoś nie za dużo? Czytałam ile na ten czas powinno mieć dziecko i piszą, że mniej. No, Ale lekarz powiedział, że rozwija się książkowo i Mu wierzę. A co mnie najbardziej ucieszyło , to to że miesniak zmalal 🥰 z 8cm do 7cm 😁
 
Dokładnie tak jest ;)

Kamiska jak wyglądało to badanie?
Najpierw standardowe USG pomierzył dzidziusia kość udową promieniową główkę , sprawdził pępowinę łożysko serduszko no komplet. Później zdezynfekowali brzuch i od tej pory miałam zamknięte oczy nie chciałam patrzeć... Ale czułam że znowu jeździł głowicą wbił igłę tak jakby do połowy i dalej głowica szukał miejsca i wtedy już głębiej. Wszystko czułam bo bez żadnego znieczulenia. Pielęgniarka zrobiła opatrunek i zastrzyk rozkurczowy w tyłek. Pokazała mi fiolkę z wodami żebym potwierdziła że to na pewno moje dane i tyle w sumie. Jakby któraś chciała wiedzieć to wody mają kolor siuskow jasno żółte [emoji6]
 
Ja w 12 tyg mialam przeziernosc raz 1.4 raz 1.9 i gdy lekarz a on jest mega dobrym lekarzem powiedział że wspaniale to nie zastanawiałam się dłużej, norma to chyba do 2.9 więc czym się martwicie? :)
Norma jest do 2,5 , ja też na siłę bym się nie zastanawiala 2,1 to jest bardzo dobry wynik [emoji4]
 
My po USG. Dzidzia książkowo rośnie, oczywiście wypinala dupsko, żebym tylko nie popatrzyła co ma w kroku [emoji85][emoji23]
Wg wielkości dziecka niby 15tc, ale ogólne USG pokazuje na 14+5. Waży 105g[emoji848][emoji848][emoji848][emoji848] czy to jakoś nie za dużo? Czytałam ile na ten czas powinno mieć dziecko i piszą, że mniej. No, Ale lekarz powiedział, że rozwija się książkowo i Mu wierzę. A co mnie najbardziej ucieszyło , to to że miesniak zmalal [emoji3059] z 8cm do 7cm [emoji16]
Super!! [emoji4][emoji4] Skoro lekarz mówi że książkowo to tak jest [emoji6] u mnie według USG dzisiaj 16+2 i waga 150 g więc chyba proporcjonalnie do Twojego [emoji4]
 
Najpierw standardowe USG pomierzył dzidziusia kość udową promieniową główkę , sprawdził pępowinę łożysko serduszko no komplet. Później zdezynfekowali brzuch i od tej pory miałam zamknięte oczy nie chciałam patrzeć... Ale czułam że znowu jeździł głowicą wbił igłę tak jakby do połowy i dalej głowica szukał miejsca i wtedy już głębiej. Wszystko czułam bo bez żadnego znieczulenia. Pielęgniarka zrobiła opatrunek i zastrzyk rozkurczowy w tyłek. Pokazała mi fiolkę z wodami żebym potwierdziła że to na pewno moje dane i tyle w sumie. Jakby któraś chciała wiedzieć to wody mają kolor siuskow jasno żółte [emoji6]
Podziwiam Cię że dałaś radę ❤❤❤ Dzielna dziewczyna 🥰
 
reklama
Ja położyłam dzieci spać i znowu całe pomelo i pakę paluszków bez soli (bo trzeba dbać o ciśnienie 😂 ). Teraz jeszcze myśle o lodzie czy się zmieści. Zamknijcie mi kuchnie proszę.
Ja mam lody takie dobre słony karmel a nie mam na nie wgl ochoty , dziś znowu spędziłam cały dzień pod kocem z moim psiskiem , stary nas zabije niedługo 😂😂
 
Do góry