reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

A że starej obrączki po byłym mężu to chyba wróżyć nie będę 😂😂😂
A mozna nie swoja, np. Mamy? Czy to musi przyszła mama wrożyć, czy musi trzymać wlasciel obraczki, no za dużo niewiadomych nooo 🙉🙉🙉!
Lewa reka trzmam ta nitke nad prawa dlonia? Dziewczyny wg kolorow osobowości disc jestem niebieska- na wskroś dokładna i potrzebuje konkretnej instrukcji 😃😃😃!
 
reklama
A mozna nie swoja, np. Mamy? Czy to musi przyszła mama wrożyć, czy musi trzymać wlasciel obraczki, no za dużo niewiadomych nooo 🙉🙉🙉!
Lewa reka trzmam ta nitke nad prawa dlonia? Dziewczyny wg kolorow osobowości disc jestem niebieska- na wskroś dokładna i potrzebuje konkretnej instrukcji 😃😃😃!
Może być mamy obrączka , najlepiej zeby ktoś wróżył ale możesz sama 😂😂 nad lewa ręka 🤣
 
Witaj w gronie [emoji854]
Cześć wszystkim [emoji4]
Czytam Was od początku, niedawno miałam małą przerwę, ale znów stalyscie się obowiązkowym dodatkiem do porannej kawy [emoji85]
Nie odzywałam się wcześniej, jestem raczej typem ducha, bo mało rozmowna bywam [emoji28] ale, że macie zamknąć forum to szybciutko założyłam konto żeby móc podglądać Was legalnie [emoji41]
Nazywam się Monika, mam 32 lata. Mam córkę Klaudie w wieku 7 lat. W brzuszku podobno mieszka druga dziewczynka [emoji3167] termin wychodzi mi na 16 kwietnia. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona [emoji847]
 
A mozna nie swoja, np. Mamy? Czy to musi przyszła mama wrożyć, czy musi trzymać wlasciel obraczki, no za dużo niewiadomych nooo 🙉🙉🙉!
Lewa reka trzmam ta nitke nad prawa dlonia? Dziewczyny wg kolorow osobowości disc jestem niebieska- na wskroś dokładna i potrzebuje konkretnej instrukcji 😃😃😃!
U mojego B. Na imprezach rodzinnych zawsze jest ta wróżba 😂😂
 
Można mamy, babci kogokolwiek [emoji2960]
A mozna nie swoja, np. Mamy? Czy to musi przyszła mama wrożyć, czy musi trzymać wlasciel obraczki, no za dużo niewiadomych nooo [emoji86][emoji86][emoji86]!
Lewa reka trzmam ta nitke nad prawa dlonia? Dziewczyny wg kolorow osobowości disc jestem niebieska- na wskroś dokładna i potrzebuje konkretnej instrukcji [emoji2][emoji2][emoji2]!
 
reklama
Do góry