reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Grubo [emoji1787][emoji1787] ten kret mnie zaciekawił [emoji848] w jaki sposób Kret jest w stanie wykryć płeć dziecka w moczu [emoji1787][emoji1787]
Matko [emoji85]Jakiś czas temu w apce ciąża+ czytałam o różnych wróżbach i teoriach dot. płci dziecka, i najbardziej wstrząsnęło mną wróżenie z moczu wymieszanego z Kretem (tak, to ten środek do udrażniania rur jakby ktoś miał wątpliwości) [emoji23]
 
reklama
@modesty zaraz nie będą Ci mierzyć całego dziecka tak jak do tej pory więc to nie ma większego znaczenia tak naprawdę. Moje ostatnie zdjęcie z USG jakie mam to czaszka i długość uda, o długości płodu to nawet nie usłyszałam. :)
Dziś miałam to samo. Długość zmierzył od głowy do pupy, długość uda i długość tel i, A no i czaszka oraz organy😊
 
Do góry