reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Czekam, aż godziny dla seniorów się skończą i lecę po makrelkę. Muszę zrobić taką pastę z jajeczkiem i ogóczekiem, bo już mam zaśliniony laptop na samą myśl....
W piątek oglądaliśmy horror, i tak połowę spędziłam pod kołdrą jak tylko coś wiedziałąm,że będzie pokazane, a teraz siedzę sama w domu, muzyka głośno , żeby nic innego nie słyszeć 🤣😂
 
Mi sie tez pojawaja poranne smarki z krwią 🙉, ale ze kocham ciepło to kaloryfery na Full i trochę sucho w nosie 🙈!
Też kocham ciepełko 🤗 Z tymi smarkami to jest dla mnie takie niesamowite, że ciąża wpływa nawet na głupie naczynka w naszych nosach 😁😅 W pierwszej ciąży miałam to samo. I im starsza ciąża tym bardziej się u mnie te krwawienia rozkręcają.
 
Ja bym pewnie przesypiała gdyby nie wstawanie do toalety i to że śpię z moim brzdącem....
W poprzedniej ciąży spałam bardzo dobrze i dopiero przy końcówce bardzo często się w nocy wybudzałam albo wstawałam bardzo wcześnie.

A ja kurcze oczywiście na siku jak każda z Was pewnie.. i potem np. 2:30 oczy jak 5 zł i nie zasne ze 2 godziny. krece sie tylko z boku na bok...
myślałam na pocątku, że to przez spanie w dzień, ale już raczej w ciągu dnia nie sypiam...
 
ja zawsze jedna pobudka Ew. Dwie. Jak obudzę się ok 4 czy 5 to już nie nogę spać a jak o 12 czy 2 to się udaje zasnąć ale czasem tez długo to trwa 🤷🏼‍♀️
Ja w dzień śpiąca a niektóre noce tragedia.. wybudze się koło 2:30 na siku i potem się walam i wkurzam.. dziś np. w nocy nie mogłam spać, bo cały czas mam wizje kwarantanny.. normalnie boję się jej jak ognia, bo w piątek prenatalne, 27go zwykła wizyta i jakby teraz mi się jakaś kwarantanna przydarzyła to zostanę bez USG 1 trymestru... 🙄 Bo ostatnia wizyta była 14.09...
 
Czekam, aż godziny dla seniorów się skończą i lecę po makrelkę. Muszę zrobić taką pastę z jajeczkiem i ogóczekiem, bo już mam zaśliniony laptop na samą myśl....
W piątek oglądaliśmy horror, i tak połowę spędziłam pod kołdrą jak tylko coś wiedziałąm,że będzie pokazane, a teraz siedzę sama w domu, muzyka głośno , żeby nic innego nie słyszeć [emoji1787][emoji23]
Ja to nawet nie zaczynam oglądać bo właśnie tak się kończy że 3/4 filmu mam zamknięte oczy [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1751]
 
reklama
17+2 i moja odpowiedź to nigdy. Mój rekord był 3 dni bez a dziś znów po porannej herbatce z cytryną.
Dziewczyny ale wam współczuję. Ciąża jednak nie jest sprawiedliwa dla wszystkich. Ja ani razu nawet nie bylam blisko muszli. Miałam tylko lekkie mdłości na początku. Mam nadzieję ze to juz długo u Was nie potrwa bidulki :(
 
Do góry