reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Czy wy też tak macie że jakiś czas od badania USG to zaczynacie się zastanawiać czy wszystko ok? Mu tej pewności starcza na ok 1,5 tygodnia 😂🙈. A najblizsza wizyta dopiero 27.10... :/
Tak. Mi usg starczy na 3 dni :) potem się 2 dni boje potem mi przechodzi zeby znow po tygodniu przyjść stres :) na mam we wtorek i minie tydzień i 1 dzien... Bo genetyczne u innego a Teraz musze pokazać się u mojego prowadzącego:) i ciagle zastanawiam się czy ok wręcz dzis nawet mam przez to zły humor, wieczorami klade sie na plecach, klade na brzuchu rękę i próbuje wyczuc czy coś się rusza :)
 
reklama
Czy wy też tak macie że jakiś czas od badania USG to zaczynacie się zastanawiać czy wszystko ok? Mu tej pewności starcza na ok 1,5 tygodnia 😂🙈. A najblizsza wizyta dopiero 27.10... :/
Zdecydowanie... Ostatnio byłam 14go września , potem 1 października podjechałam po l4 i wyblagalam szybkie USG (dobrze,że mój lekarz wie,że jestem panikara) - na tydzień wystarczyło i teraz jak na zbawienie czekam na piątek na prenatalne.. potem normalną wizyta tez 27go i znów będę się stresowac prawie cały miesiąc 🤦
 
żona mojego kuzyna jest stworzona do bycia w ciąży i rodzenia dzieci, ona nie dość, że przechodzi ciążę tak, że poza brzuchem kompletnie po niej nie widać i czy dziewczynka, czy chłopak ona czuję się rewelacyjnie to na dodatek rodzi dzieci w 20min 😳😳 nie wiem jak ona to robi, już trójkę dzieci tak urodziła
Zatem chętnie wpisuje sie w taki scenariusz 😃! Mówią dobre biodra do rodzenia, no się okaże 😃.

Brzuch latami cwiczyłam, więc nie boję sie jal będę wyglądać po ciąży , najważniejsze by Córcia❤ była zdrowa 😃👍!
 
Tylko ze to droga impreza i pewnie nie dla kazdego:/niestety
U mnie w mieście nie jest najgorzej jeżeli prowadzisz u nich ciążę to 2900 naturalny i 3500 CC drożej jest jak się u nich nie prowadzisz od początku. Cena jest tylko za " opiekę" poporodową bo mają podpisany kontrakt z NFZ i za poród oni im zwracają [emoji6] dziewczyny pisały tutaj o kosztach rzędu 8-12 tyś - paranoja [emoji1751]
 
Moja siostra miała w karcie wpisany czas porodu 5min 🤣
Tez tak mam, 1faza 45min, 2faza 3min, lozysko 5min
Szybko poszlo, ale czas 1 fazy oszukany bo jak przyjmowali mnie na porodowke to mialam juz 7cm i glowka wstawiona w kanale, no i urodzilam core w niepeknietym worku owodniowym, dopiero jak mialam ja na brzuchu to rozcieli i wypelza :)
 
Tez tak mam, 1faza 45min, 2faza 3min, lozysko 5min
Szybko poszlo, ale czas 1 fazy oszukany bo jak przyjmowali mnie na porodowke to mialam juz 7cm i glowka wstawiona w kanale, no i urodzilam core w niepeknietym worku owodniowym, dopiero jak mialam ja na brzuchu to rozcieli i wypelza :)
Łooo zazdro [emoji7][emoji7] ja 14 godzin...
 
reklama
Do góry