reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Widze, ze jak sie napisze delikatnie nie dociera? Dlaczego zawsze musi trafic sie osoba ktora mysli, ze wie wszystko najlepiej i jeszcze uzurpuje sobie prawo do obrazania innych🤷🏽‍♀️Trzeba bylo napisac-zrob sobie bete i nie bedziesz sie stresowac, a nie snuc jakies swoje bezpodstawne wywody. Nie sadze zebys byla lekarzem, wiec zamiast stresowac innych bez podstaw, zostaw swoje zdanie dla siebie i wszystko bedzie grac👍🏼Forum sluzy do wymieniania doswiadczec, pisania o watpliwosciach, a nie po to zeby pisac co drugiej osobie, ze to sie na pewno zle skonczy.
Nie napisałam, że na pewno tylko, że może tak być, skoro ktoś pisze, że ma silne bóle brzucha, ale nie czeka na porade co w takiej sytuacji zrobić to po co wg to pisze? Niech zachowa to dla siebie i tyle
Ja napisałam, że koleżanka powinna pojechać do szpitala, bo nie wiem jaka jest jej sytuacja finansowa, a w szpitalu beta robiona jest bezpłatnie w takich sytuacjach, poza tym pisała też, że była u jakiegoś lekarza konowała, więc na IP może trafiłaby na kogoś empatycznego, kto zrobiłby normalnie usg i pokazał chociaż, że jest pęcherzyk w macicy, żeby wykluczyć ciążę pozamaciczną, a do tego sprawdził, czy jajniki są ok i czy nie ma np torbieli albo krwiaków i nie trzeba być lekarzem żeby takie rzeczy wiedzieć, a ja sporo już doświadczyłam w tych kwestiach i jeśli mam możliwość to dzielę się swoimi doświadczeniami w danym temacie, bo nie wiem tego z internetu tylko od mojego lekarza, który jest świetnym specjalistą i zna się na tym co robi
Mam prawo wypowiedzieć własne zdanie, chwała Tobie, że jesteś taka super empatyczna itp...ja jestem po prostu racjonalistką, a jak Tobie nie podoba się to co piszę to za Twoją radą : "nie czytaj moich postów" i tyle ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Miałam się już nie włączać w dyskusję,ale jeśli ktoś woli wstrząsy to ok.
Ironicznie teraz pisząc-jeśli mi lekarz w poniedziałek powiedział,że bóle to kara dźwignie,to czemu mam uważać,że się coś dzieje?

A teraz poważnie. I być może TO CO NAPISZĘ BĘDZIE PRZYKRE DLA KOGOŚ KTO STRACIŁ ALBO CIĄGLE SIĘ STARA ,ale widocznie lekarze każą przychodzić w tak późnym tygodniu,bo znają statystyki. Jeśli coś z ciąża jest nie tak (wady genetyczne czy inne) to ona po prostu obumiera. I tyle.

Jeśli nawet będę leżała plackiem i nic nie robiła-jak pisała koleżanka-to i tak NIKT MI NIE DA GWARANCJI że będzie dobrze.

Miałam tylko jedną noc,kiedy nie mogłam spać, to było w dniu 5+1, może rzeczywiście macica się rozciągała? Tej nocy miałam kilku sekundowy skurcz nad ranem. I tyle. Dziś może w południe raz się źle poczułam.

Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze. I że dotrwam do wizyty. Zdaje sobie sprawę z zagrożenia,ale jak mówiłam. Na wiele rzeczy nie mam wpływu. I tyle. Jeśli to nie ten moment to po prostu ciąży nie będzie. A jeśli jest ok to dotrwam do 9mca. Innych opcji nie ma.
To nie żal się, że Cię coś boli skoro nie chcesz porady i nic nie masz zamiaru z tym robić, bo na takie osoby jak ja działa to kiepsko, ze względu na to, że wbrew opinii jestem bardzo empatyczna i bardzo mi przykro kiedy u kogoś dzieję się coś, co może być niebezpieczne i nie rozumiem podejścia, że będzie co będzie...no ja bym tak nie potrafiła, ale ja to ja, a Ty to Ty, po prostu nie będę teraz reagowała na Twoje wpisy, bo ktoś mnie tu zaraz "zje" za własne zdanie ;]
 
Myslicie juz nad imionami,nam sie ostanio spodobala Laura,dla chlopca nie mam.Ja to bym szukala zeby bylo angielskie i polskie takie samo w pisaniu,to ogranicza bardzo.Mam syna ktory ma na imie Daniel.
 
Myslicie juz nad imionami,nam sie ostanio spodobala Laura,dla chlopca nie mam.Ja to bym szukala zeby bylo angielskie i polskie takie samo w pisaniu,to ogranicza bardzo.Mam syna ktory ma na imie Daniel.
Też mi się podoba Laurka 😍 i bardzo też Lili 😅 a z chłopięcych myślałam czy to Alan czy Maksio 😁 na szczęście mamy jeszcze wiele czasu i przede wszystkim mamy tu siebie i na pewno coś się spodoba 🔥
 
Myslicie juz nad imionami,nam sie ostanio spodobala Laura,dla chlopca nie mam.Ja to bym szukala zeby bylo angielskie i polskie takie samo w pisaniu,to ogranicza bardzo.Mam syna ktory ma na imie Daniel.
Ja mam imię,które mi się podoba od lat,ale już w naszych rodzinach ktoś kto urodził wcześniej -nadal to imię,więc w sumie nie wiem,czy nazwałabym tak samo🤷‍♀️ jak dotrwam do 9mca to pewnie wtedy zdecyduje😂
 
Myslicie juz nad imionami,nam sie ostanio spodobala Laura,dla chlopca nie mam.Ja to bym szukala zeby bylo angielskie i polskie takie samo w pisaniu,to ogranicza bardzo.Mam syna ktory ma na imie Daniel.
Mój syn ma na imię Mieszko, a córka miała być Zuza, ale teraz tak się zastanawiamy, czy nie powinna mieć też takiego staropolskiego imienia i bardzo mi się podoba Jagna :) a jeśli będzie drugi syn to chyba zostanie bezimienny xD
 
reklama
Myslicie juz nad imionami,nam sie ostanio spodobala Laura,dla chlopca nie mam.Ja to bym szukala zeby bylo angielskie i polskie takie samo w pisaniu,to ogranicza bardzo.Mam syna ktory ma na imie Daniel.
Ja mam synka Elijah, w Polsce wszyscy mówią na niego Eliasz. Chcialabym córkę Lilię Róże (Lily Rose) 🥰🥰🥰. Dla synka jeszcze imienia nie mam jako tako, ale podoba mi sie Isac, Ezra.. i dalej myślę.
 
Do góry