reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny, trzymam kciuki za wizytujące dzisiaj 🤞🏻 Mam do was pytanie, zachodząc w ciąże ważyłam 55kg, schudłam do 52,5kg dzis jestem 12+4 i waga stoi do teraz. Wczoraj miałam wizytę, dzieciątko rozwija się prawidłowo, ale lekarz pytał czy tyje jak powiedziałam ze nie to się podrapał po głowie w zadumie....i trochę mnie to zmartwiło. Jak jest u was?
Ja tez 12+4 i do wczoraj 4 kg na minusie. To zupełnie normalne o ile się sama nie glodzisz tylko zwyczajnie masz mniejsza ochotę na jedzenie czy wymiotujesz. Waga porządniej rusza dopiero po 20 tyg i wtedy będziesz liczyła czy nie za dużo tych kg 😀
 
Dzownilam do lekarza i mówi, że nie ma żadnych bezpiecznych leków na zgagę dla kobiet w ciąży [emoji37][emoji37][emoji37][emoji37]
11 lat temu było bezpieczne [emoji23][emoji23][emoji1751][emoji1751] zjadłam chyba ze 3 duże opakowania przez całą ciążę [emoji1745][emoji6]
 
Cześć dziewczyny, trzymam kciuki za wizytujące dzisiaj 🤞🏻 Mam do was pytanie, zachodząc w ciąże ważyłam 55kg, schudłam do 52,5kg dzis jestem 12+4 i waga stoi do teraz. Wczoraj miałam wizytę, dzieciątko rozwija się prawidłowo, ale lekarz pytał czy tyje jak powiedziałam ze nie to się podrapał po głowie w zadumie....i trochę mnie to zmartwiło. Jak jest u was?

Ja póki co też na początku schudłam i nic nie tyję, ale pewnie za jakiś czas waga ruszy :)
 
Haha dziewczyny mój brzuch jest taki śmieszny 🤣🤣🤣
Tak idealnie zaokrąglił się na dole 😁😁
Pojawiła mi się kreska na brzuchu jakoś szybko 🤷‍♀️🤷‍♀️ ale w apce przeczytałam, że już może się pojawiać.
Waga stoi i nie rusza się 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

Apetyt wrócił mam ochotę na wszystko 🤷‍♀️🤣🤣🤣
 

Załączniki

  • IMG_20201015_090014.jpg
    IMG_20201015_090014.jpg
    79 KB · Wyświetleń: 63
Cześć dziewczyny, trzymam kciuki za wizytujące dzisiaj 🤞🏻 Mam do was pytanie, zachodząc w ciąże ważyłam 55kg, schudłam do 52,5kg dzis jestem 12+4 i waga stoi do teraz. Wczoraj miałam wizytę, dzieciątko rozwija się prawidłowo, ale lekarz pytał czy tyje jak powiedziałam ze nie to się podrapał po głowie w zadumie....i trochę mnie to zmartwiło. Jak jest u was?
Ja mam ciagle ochotę ostatnio 😂😂 i to tak chyba od roku 😂 ale był moment ze libido -0 było 😂
Ja zachodząc ważyłam 56, teraz jestem w 15+1 tygodniu i waga nadal taka sama 🤷🏼‍♀️ Zaczyna mnie to trochę niepokoić
 
reklama
Do góry