reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja na jelita czy zaparcia nie narzekam. Zero bólu czy czegokolwiek. Jeszcze... Mdłości mam mniejsze wiec czuje się zdecydowanie lepiej. Dalej mam wieczorne 🤮 przed spaniem ale to mała niedogodność tylko.
 
reklama
Cześć dziewczyny! Wstalam szykować małego do przedszkola, taka ciezka noc:( zjadlam z mezem sałatkę grecka nawet nie za wiele, kawałek czekolady i mandarynke no o 20.30 gdzieś i wiecie przemęczyłam się calutka noc, brzuch tak bolał i boli i mdłości całą noc, moje dziecko chyba gdzieś porzadnie w jelita wchodzi ze mało co mogę jeść :) dobrze ze jednak do niczego nie doszło z mezem bo bym się martwiła ze przez to :) chyba czeka mnie dziś dzień z bólem brzucha :( czy któraś mama też cierpi tak teraz na bol jelit?

Chyba nasiliły mi się objawy zespołu jelita drażliwego i nie pozostaje nic innego jak przejść na odpowiednią dietę :)
Kochana, te jelita to zmora większości z nas 😐
Jak nie zaparcia, to biegunka. I tak w kółko..
 
Jak mi NIPT wyjdzie ok to już nic innego z krwi nie robię. Nie chce znowu myśleć o jakimś większym czy mniejszym ryzyku. Tez wszystko miałam w normie (poza leciutko szybszym tętnem) ale jak to poobliczali to ryzyko wzrosło. Pappa tez miałam dość niskie ale w normie wiec ja już się w to nie pcham więcej, chyba ze mnie gin zmusi 😐
Ja tak samo :( już mam dość nerwow , ja to miałam tez wszystko ok , beta tylko 2,1 ale norma jest do 2,52 i podwyższone przepływy ... pewnie dlatego taki wynik .. musi wyjść dobrze NIPT ❤️❤️
 
No właśnie cos z bąkami ostatnio ucichło i tak smutno😂 nie wierze,ze po tych kebabach nie ma sensacji żadnych!😜 ja jakoś tydzień temu jadłam fasolkę po bretońsku 3 dni pod rząd to sobie wyobraźcie...😂
Właśnie, troszkę ucichl temat baczkow.
Ja ostatnio po bigosie to tak trzasnelam, że mój facet , kot, a nawet sama ja się przwstraszylismy 🙈😂🙈😂🙈
 
Dzień dobry, ja mam dzisiaj jechać oddać krew i mocz na badania ale chyba mi się to troszke w czasie opóźni - moji mężczyźni śpią a ja nie mam serca ich budzić. Jak to jest że Nasz synuś zawsze grzecznie śpi jak mamy coś załatwić??? A jak można poleniuchować to o 5 rano już bryka???🤔🤔🤔
Trzymam kciukasy za wizytujące dziś Mamusie✊✊✊
 
reklama
Fajnie👍, w Wawie zaraz wlana czerwona strefę i będzie guzik, ale do kwietnia ma być po pandemii Dzidziu tak zarzaza na porod ❤swój i Sióstr z Babyboom 😝
Właśnie boję się tej czerwonej strefy...A Już znalazłam gościa co robi USG i pozwolił nam razem wejść o ile nie wrócą obostrzenia. USG miałam wykonać w przyszłym tygodniu bo muszę sprawdzić jak ten mój miesniak i mój miał okazję zobaczyć dzidzie, a tu ? Będzie czerwono i nie wejdzie 😥
 
Do góry