reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Super opcja, mój ma dwa lata zaraz a łóżeczko dalej z nami, prędzej ja tam mam głowę niż on tam śpi, może z dwa razy tam spał 🤣🤣🤷🏼‍♀️ ale jest to fajna opcja jeśli chcesz karmić piersią i jesteś leniwa jak ja i nie zamierzasz w nocy co chwilę wstawać 🤣, wtedy tylko przerzucasz dziecko na cyca i nikt się nie rozbudza, gorzej bo ja zasypiałam z nim i go nie przerzucałam spowrotem do łóżeczka i mam taki efekt dwu latek w naszym łóżku, 🤣🤷🏼‍♀️ a najlepsze jest to że mój m nie chce go ekspitowac mówi że się w 4zmiwscimy 🤣🤣🤦‍♀️🤷🏼‍♀️
Podziwiam. Syn miał taki okres że budził się nad ranem i chciał do nas do łóżka. To 3h spania w trójkę były najgorsze. Dobrze że od dawna zasypia w swoim łóżeczku i śpi tam do rana. Czasem jak już sama zostaje w łóżku a on się budzi to biorę go żeby sobie poleżeć ale przeważnie jest to 5minut i ucieka do zabawy, bo szkoda mu dnia na leżenie😅
 
U mnie o ciąży wie sporo osób, bo wiedzieli, że się staramy i nam kibicowali. Ale nie wie kuzynostwo.

Dla dziecka mam sporo muszę tylko zebrać po rodzinie i czekam, aż dzieci przestaną korzystać. Zostaje zakup wózka, fotelika samochodowego (mam ale ma już 10 lat i choć wygląda jak nowy to boję się że nie będzie bezpieczny), wanienki.

Dziewczyny jaką wanienkę polecacie?
U mnie mało miejsca więc będę szukała takiej składanej, rozważam z wbudowanym termometrem.
Ktoś ma składaną i poleca?
 
Podziwiam. Syn miał taki okres że budził się nad ranem i chciał do nas do łóżka. To 3h spania w trójkę były najgorsze. Dobrze że od dawna zasypia w swoim łóżeczku i śpi tam do rana. Czasem jak już sama zostaje w łóżku a on się budzi to biorę go żeby sobie poleżeć ale przeważnie jest to 5minut i ucieka do zabawy, bo szkoda mu dnia na leżenie😅
Super zazdroszcze, to był mój błąd i ja o tym niestety wiem.. Tylko on był nie odkładalny gdy go tylko odkładałam był ryk.. On musiał być wtulony wtedy był spokój.. Więc, że cenie sen to zostało jak zostało 🤣 tylko on jest takim pieszczochem, w nocy go trzeba tulić, w nocy on sam bierze rękę żeby go przytulić że mi aż szkoda go eksmitowac no ale najpóźniej w styczniu i tak będę musiała ☹️🤦‍♀️🤷🏼‍♀️
 
Ja wiedziałam ze ta Pappa nie dla mnie i mnie zestresuje na maxa 😭 Dzwonili ze wyniki są na granicy czyli ani wysokie ani niskie ryzyko bo wpadają w przedział 1:250-1000 wiec rekomendują NIPT żeby lepiej ocenić ryzyko. No i ten przedział wyskoczył mi i dla trysomii 13 i dla 21🤦‍♀️ A zaplanowałam sobie dziecko przed 35 żeby ryzyko mniejsze było😂 No wiec nic, muszę się umówić na nifty
Myślę że z wiekiem to jest loteria... Zobacz ile starczych celebrytów rodzi zdrowe dzieci a przecież za żadne pieniądze trisomii nie wyleczysz. Jeśli mozesz sobie finansowo pozwolić na bardziej dokładne badania to nie wahaj się :)
 
Myślę że z wiekiem to jest loteria... Zobacz ile starczych celebrytów rodzi zdrowe dzieci a przecież za żadne pieniądze trisomii nie wyleczysz. Jeśli mozesz sobie finansowo pozwolić na bardziej dokładne badania to nie wahaj się :)
Myśle ze tez celebrytki się porządnie przebadają zanim wyskoczą z radosna nowina. Ale jasne ze to loteria, sama mam znajome 40+ i super zdrowe dzieci.
 
Super zazdroszcze, to był mój błąd i ja o tym niestety wiem.. Tylko on był nie odkładalny gdy go tylko odkładałam był ryk.. On musiał być wtulony wtedy był spokój.. Więc, że cenie sen to zostało jak zostało 🤣 tylko on jest takim pieszczochem, w nocy go trzeba tulić, w nocy on sam bierze rękę żeby go przytulić że mi aż szkoda go eksmitowac no ale najpóźniej w styczniu i tak będę musiała ☹🤦‍♀️🤷🏼‍♀️
Albo malenstwo przywyczaic do samodzielnego spania, bo ze starszakiem moze byc ciezko🙈 moje pytanie, jak zrobiliscie drugie skoro macie lokatora w lozku😂 nie no zartuje z tym pytaniem. Ostatnio mowilam mojej siostrze ze z mezem spie pod osobnymi kołdrami bo tak jest wygodniej to wlasnie wyskoczyla mi z zapytaniem jak zrobilismy drugie😂😂
 
reklama
Albo malenstwo przywyczaic do samodzielnego spania, bo ze starszakiem moze byc ciezko🙈 moje pytanie, jak zrobiliscie drugie skoro macie lokatora w lozku😂 nie no zartuje z tym pytaniem. Ostatnio mowilam mojej siostrze ze z mezem spie pod osobnymi kołdrami bo tak jest wygodniej to wlasnie wyskoczyla mi z zapytaniem jak zrobilismy drugie😂😂
Ja śpię pod pierzynka a mój chłop pod kocykiem bo mu za gorąco 😂😂😂
 
Do góry