reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

No właśnie bylam w szoku jak widzialam ceny w sinsay czy w pepco jakieś śpioszki po 5zl.wiem ze to słaba jakośc ale przeciez dzieci tak szybko rosną, więc już wolę te nowe tanie i kilka lepszych zestawów niz z second handu :)
ja w sumie jeszcze nic nie mam kupione
na wiosnę robimy remont pokoju dla dzidzi
ustny tam upchnac łóżeczko
mamy mega małe mieszkanie wiec będzie ciezko
 
reklama
Ale się dziewczyny do dupy czuje [emoji3525]
Zawroty glowy, jakieś osłabienie mam nadzieję że mnie chorubsko nie rozbiera.. Eh leżę od godziny a tu zaraz wstać trzeba obiad robić.. Położna mam na 19,nie chce mi się nawet jechać [emoji2356][emoji2372]
Ja mam to samo [emoji17] kręci mi się w głowie w oczach ciemno serce wali.... Od 11 leżę w łóżku bo jak tylko wstaję do wydaje mi się że za chwilę zemdleje [emoji1751][emoji1751][emoji17]
 
ja w sumie jeszcze nic nie mam kupione
na wiosnę robimy remont pokoju dla dzidzi
ustny tam upchnac łóżeczko
mamy mega małe mieszkanie wiec będzie ciezko
Tez nic nie mam bo jeszcze dla mnie za wcześnie no i tez nie chce jeszcze tego wszytskiego magazynować ze względu na miejsce. Kupię zima łóżeczko, komodę z przewijakiem to będzie miejsce na ubranka :)
 
ja w sumie jeszcze nic nie mam kupione
na wiosnę robimy remont pokoju dla dzidzi
ustny tam upchnac łóżeczko
mamy mega małe mieszkanie wiec będzie ciezko
My tez msmy małe mieszkanie. Na początku dzidzia będzie z nami w pokoju, a syn będzie miał sam pokoik. Potem dzidzia dołączy do syna i będą mieć ciasnawo. Nie wyobrażam sobie mieszkanie w blokach na dłuższą mete, więc cały czas myślimy o domu. Myślę że to tylko kwestia czasu
 
reklama
Do góry