reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Czesc dziewczyny 😘 U nas wszystko się udało 😍 Tak się cieszę, ze w końcu jesteśmy małżeństwem 😅 Martwiłam się, ze znowu będziemy musieli przekładać. Trochę nas mało bo dużo się działo. Tez moi rodzice przyjechali z Niemiec i staram się dużo czasu z nimi spędzać bo potem nie wiadomo kiedy się zobaczymy. Pokaże wam zdjęcie jakie mam z boku z brzuszkiem, myśle, ze raczej nie było widać 😃 Bawiliśmy się do 2:00 😀 A dziś mamy w końcu wizytę. Mam nadzieje, ze wszystko będzie ok tak długo się nie widzieliśmy z maleństwem. Mam nadzieje, ze dziś dowiemy się kto mieszka w brzuszku bo dziś mamy 16+3.
Swoją droga na zwykłym usg tez na pewno jeżeli będzie możliwość to powie jaka płeć? 😀 dam znać jak będziemy po wizycie. W środę mamy endokrynologa jeszcze, a dziś chyba wyskoczymy na jeden dzień na jakieś spa. Zobaczymy:-) Monika, a jak u was? Wy chyba tez mieliście w ten sam dzień co my ślub?
Gratulajce i szczęścia Młodej Parze 😍🤩😘❤! Piękna Ty!
 
My tez msmy małe mieszkanie. Na początku dzidzia będzie z nami w pokoju, a syn będzie miał sam pokoik. Potem dzidzia dołączy do syna i będą mieć ciasnawo. Nie wyobrażam sobie mieszkanie w blokach na dłuższą mete, więc cały czas myślimy o domu. Myślę że to tylko kwestia czasu
dom to moje marzenie raczej nie do spełnienia
 
dom to moje marzenie raczej nie do spełnienia
To może zamiana na większe mieszkanie skoro dotychczasowe jest małe?
Ja uparcie dąże do tego żeby jednak to mieszkanie było tylko przejściowe. Fakt bo dostaliśmy je w spadku i możemy zawsze je sprzedać lub zostawić i wynająć. Nie ciąży na nas żaden kredyt więc są możliwości
 
Jzuzxfadddc!$^-'czsxfffffffeefqq
Ale się dziewczyny do dupy czuje ☹️
Zawroty glowy, jakieś osłabienie mam nadzieję że mnie chorubsko nie rozbiera.. Eh leżę od godziny a tu zaraz wstać trzeba obiad robić.. Położna mam na 19,nie chce mi się nawet jechać 🤦‍♀️🤷🏼‍♀️
Ojej nie ma nic gorszego dla mnie niz zawroty glowy,wspolczuje bidulko
 
To może zamiana na większe mieszkanie skoro dotychczasowe jest małe?
Ja uparcie dąże do tego żeby jednak to mieszkanie było tylko przejściowe. Fakt bo dostaliśmy je w spadku i możemy zawsze je sprzedać lub zostawić i wynająć. Nie ciąży na nas żaden kredyt więc są możliwości
u nas sytuacja analogiczna
mieszkanie bez kredytu z spadku
narazie dajemy rade na 38 metrach we dwoje
może jak bobas będzie juz dreptal pomyślimy i 3 pokojach
 
u nas sytuacja analogiczna
mieszkanie bez kredytu z spadku
narazie dajemy rade na 38 metrach we dwoje
może jak bobas będzie juz dreptal pomyślimy i 3 pokojach
To my mamy na ten czas niewiele wieksze, bo 40m. Dwa pokoje. Żyjemy w trójkę, myślę że w czwórkę też się pomieścimy z tym że będzie troche ciaśniej. Pociesza mnie fakt że moi rodzice mieszkali tu z dziadkami i moją siostrą, czyli w 5 osób i dali rade😅
 
reklama
Do góry