reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

Tak a propo ciuchow z secon handow,kumpela sobie robi wolontariat w Uk w takim sklepie i mi juz kolekcjonuje ciuszki,mowi ze prawei wszystkie z metkami,przewaznie te ciuchy pozniej jada do innych krajow,czesto w Pl widuje ciuchy w ciucholandach np z Atmosphere a to jest firma Primark.W kazdym razie dzis wyslala mi takie zdjatko,mowi ze musiala wziasc bo takie slodkie,dodam ze nie znam plci ale ona strzela w dziewczynke
Screenshot_20201012-154545_Messenger.jpg
 
reklama
Dziewczyny a ja mam pytanie odnośnie recept z oznaczeniem C czyli uprawnionych do bezpłatnych lekarstw.
Lekarka nie umie za nic w świecie wystawić lekarstwa luteiny pod język nieodpłatnej oznacza C i jest 100% odpłatność 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️i o co chodzi ktoś miał jakieś doświadczenia i dostał za darmo?
 
Dziewczyny a ja mam pytanie odnośnie recept z oznaczeniem C czyli uprawnionych do bezpłatnych lekarstw.
Lekarka nie umie za nic w świecie wystawić lekarstwa luteiny pod język nieodpłatnej oznacza C i jest 100% odpłatność [emoji2368][emoji2368][emoji2368]i o co chodzi ktoś miał jakieś doświadczenia i dostał za darmo?
Mi diabetolog bez problemu wystawiła receptę z kodem C na insulinę , w aptece miały problem bo cały czas im wyskakiwało , że muszę zapłacić ale koniec końców coś poklikaly i się udało.
 
Hej, nie pisałam nic przez weekend. Sobota w pracy a resztę chciałam spędzić z rodzinką na 100% 🥰
Co do szkoły rodzenia: ja chyba się nie wybieram, byłam w pierwszej ciąży myślę, że przez 4 lata nie zmieniło się aż tak wiele ;)
Dzisiaj na 9 mam prenatalne. Trzymajcie kciuki! Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć kruszynkę ❤️ Jak już będę po, to dam znać :)
Jak po badaniach?
 
reklama
Do góry