reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
@Ladybird1989 nic się nie martw! Na prenatalnych mają wypasiony sprzęt i lepiej widać. Zobacz jak są robione pomiary - od punktu, który zaznaczy lekarz do drugiego punktu - wystarczy, że przesunie minimetr w lewo lub w prawo strzałeczkę i już możesz mieć inny wynik. Poza tym dzidziuś nie zawsze jest wyprostowany jak struna i jak uchwyci go w lekkim zgięciu to też będzie mniejszy ;)
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz :*
 
Hej Kobietki 🤗 Pchełka ma się doskonale 😁 Spała na początku badania i zasłaniała sobie buzię łapką, potem się troszkę rozruszała 💗 Jest taaaaaka śliczna 😭😍😭😍😭😍😭😍😭 Mój się przyznał, że też się strasznie denerwował przed tym USG. Teraz przez chwilę będziemy spokojni 😉 EF132B00-F0CA-46D0-918F-C9C1E6B94FED.jpeg6572E766-5AC9-4475-910D-935FEB244FE2.jpeg77D837DD-3B73-4015-919E-F6789011F490.jpeg
 
kaarcia tu nie chodzi o polityke tylko bezpieczeństwo Nas wszystkich.
Ja wiem i akurat ja stoje na takim stanowisku jak Twoje. I tak jak Monia pisała, tez uważam, ze zdrowy rozsądek jest ważny. Bo w małych wioskach isc chodnikiem będąc jedyna osoba i dostać mandat za brak maseczki to dla mnie przesada. Ale juz zdrowym rozsądkiem jest dla mnie kiedy w dużym skupisku ludzi każdy ma maseczkę. I jesli sam sie nie boi/nie wierzy w pandemie i nie chce nosić maseczek to wg mnie powinien uszanować innych ludzi, często schorowanych starszych, których naraża nie tylko koronawirusem, ale właśnie grypa, przeziębieniami itd. Wiem, może wtedy ktoś taki powiedzieć, ze ci starsi mogą tez nie chodzić do skupisk ludzi. Ale często po prostu nie maja wyboru, są np.samotni i musza sobie zrobić zakupy itp.
A kwestie polityczne sie właśnie tu pojawiły w kilku wpisach... i mnie trochę śmieszą takie argumenty. sama tez nie jestem za pisem, ale szczerze... co mnie obchodzi, ze ktorystam nie miał gdzieś maseczki. To ja narażę siebie i innych i tez nie włożę, bo on nie miał? Albo uznam, ze nie ma pandemii, bo przed wyborami tak ogłosił Morawiecki?😜
 
reklama
@Myszko cudnie!! Pierwsze zdjęcie wymiata :D Aż mnie boli kręgosłup od patrzenia 😂

Mi słodycze by wchodziły aż miło, ale się ograniczam, bo ja też tych co tyją od patrzenia :/ Za to pieczywo u mnie króluje niestety, bo to też jest akceptowane, natomiast jak czuję sałatkę to mi się podnosi, ale jak już jem to jest w miarę, ale jest to jedzenie na siłę, by dostarczyć witamin i tak to sobie tłumaczę. Mięso mi wchodzi też tylko smażone, więc mało zdrowo ogólnie :/
 
Do góry