reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Mnie codziennie coś kluje, boli, ciągnie, najgorzej że już mi się odzywa spojenie lonowe. W drugiej ciąży z łóżka nie mogłam wstać ale to było jakoś po 30 tygodniu a teraz już boli :/Chyba czas już na poduszkę bo brzuch ciągnie i zanim się ułoze do snu to jest zazwyczaj północ:/
 
reklama
dziewczyny a wagowo ile was jest więcej 😆
U mnie waga spada.


Dziewczyny mi nie chodziło o to, ze on mi zarzuca nic nie robienie czy coś w tym stylu. To było nawiązanie do tematu, ze chcą dzieci, później zabierają tylki do pracy za graniacą i wszystko zostaje na naszej glowie. Zarzucić, to on sobie moze, co najwyżej wędkę do wody.

Mam dzis fatalne samopoczucie. Duszno mi, katar męczy. Kosmos 🙄
 
Hej ja od wczoraj mam problemy z. Podbrzuszem wieczorem czułam się jakoś ciężko itd a dziś czuję jak mnie rwie, rozciąga się kłuję zabolało mnie tak że w pół mnie zgieło wzięłam se nospe i se leżę. Jeszcze wiecznie kicham, smarkam ta alergia mnie wykonczy a nie mogę nic brać...
 
Dziewczyny mi nie chodziło o to, ze on mi zarzuca nic nie robienie czy coś w tym stylu. To było nawiązanie do tematu, ze chcą dzieci, później zabierają tylki do pracy za graniacą i wszystko zostaje na naszej glowie. Zarzucić, to on sobie moze, co najwyżej wędkę do wody.
O to musiałam Cię źle zrozumieć bo odebrałam Twoje wpisy jakby Twój M uważał że np opieka nad dzieckiem i domem to czysta przyjemność i relaksik a o tym czym jest tyrka i zmęczenie to ma pojęcie tylko On bo przecież pracuje😉
Niestety w temacie o którym piszesz nie pomogę chociaż sami zastanawiamy się nad tym czy nie lepiej będzie jak mój partner wyjedzie za granice do pracy albo czy nie wróci na posadę kierowcy międzynarodowego. Wtedy wiadomo że wszystko na mojej głowie ale w takiej sytuacji innej opcji nie ma😉
 
reklama
Ja już po wizycie, dzidzia rozwija się prawidłowo, tętno 151, kość nosową obecną, przeziernosc karku 1.50, wszystkie narządy ładnie się rozwijają, lekarz powiedział że wszystko jest dobrze, ogólnie termin troszkę się przesunął z 20.04 na 15.04, płeć niestety jeszcze poczekam bo lekarz powiedział że na 100% określi w 20 tygodniu, więc będziemy mieć z mężem prezent na święta, nie było to usg prenatalne, bo z mężem podjęliśmy decyzję że nie zmieni to nic, ale i tak cieszę się, że lekarz powiedział że dzidzia się dobrze rozwija ☺️ mówił że dziecko fika i po kim takie ruchliwe, to się zaczęłam śmiać że po mamusi pewnie 😂
 
Do góry