reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny a czy z tego zdjęcia można określić płeć? Nie wiem skąd bierzecie siłę na tak aktywne pisanie! Po codzienny obowiązkach padam na twarz, ledwo doczytuje to co piszecie, baa nawet nieraz już odpisuje, ale robię się tego tyle że nie publikuje no nikt tego by do końca nie przeczytał 😂🙈
[/QUOTE

Gratulacje ❤i witaj, bo wcześniej Cie tu nie widziałam.
Słabo widać wyrostek płciowy @Loli05
Widziałaś nasz wróżko 😘?
Sporo Dziewczyn na forum nie pracuje bo jest na L4, albo z dzieckiem w domu, wiec w ciągu dnia pisza, ja pracuję i ciężko mi nadrobić wszyskie posty, ale czytam bo lubię tu być ❤😍😘
 
Ja po wizycie. Wszystko ok na usg, ryzyko z usg bardzo niskie. Dzidziuś nie chciał współpracować, schował się pod kość miedniczną i nie można go było oglądać. W międzyczasie jeszcze dostał czkawki. Ostatecznie, po dwóch minutach skakania, musiałam iść do żabki po batona i colę ( z zalecenia lekarza) i wrócić za 20 minut. Było odrobinę lepiej ;) dzidziuś przesłodko składał dwie stópki, tak, jak do tych zdjęć ze stópkami u noworodków. Aż pan doktor się rozczulił 🥰 szkoda, że nie cyknął wtedy zdjęcia ;)
Ojeeeejjjjj jakie piekne widoki miałaś, cudownie ❤❤❤! Super cieszę się, ze wszystko OK👍😃!
 
A u mnie jak nie urok to sracz.ka
Wymioty mi nie minęły, to od wczoraj zauważyłam pieczenie w żołądku i mostku, wczoraj po herbacie z miodem i cytryna, dziś po płatkach ryżowych na mleku, zaczyna piec w żołądku i idzie do góry, ja to odrazu boję się o zawał jak piecze w mostku..🤦‍♀️🤷🏼‍♀️Czy któraś też tak ma?, 🤔🤔
To zgaga. Norma w ciąży. Ja miałam jeszcze przed mdłościami. Najgorzej będzie w 3-cim trymestrze. Mi pomaga Rennie, ale staram się nie brać za często.
Oleczqa miłego urlopu, i podeślij parę fotek krajobrazu to nam się ciepłej zrobi w tej deszczowej burej jesieni.. 🍁😉😜
 
reklama
Do góry