reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Moja (była) przyjaciółka urodziła córeczkę koło 30 tc i niestety mała zmarła. Później niemal w tym samym czasie (ona miesiąc przede mną) zaszłyśmy w ciążę i myślałam, że nie będzie dotykało ją to, że mówię o swojej. Okazało się, że mimo, że było inaczej i wygarnęła mi to, że napisałam jej, że po drugich prenatalnych z Zosią w porządku. Starałam się być bardzo taktowna, ale było ciężko. Przyjaźni nie udało się uratować, choć może po prawdzie nie było czego. Tak czy inaczej teraz 15 razy pomyślę zanim coś komuś powiem. Mamy znajomych, którzy od 7 lat starają się o dziecko, odmówiono im nawet adopcji... Trudno jest im powiedzieć o kolejnej ciąży. Siostra mojego M. też od lat bezskutecznie o dziecko się stara, choć tam to bardziej pokręcone. Teraz w piątek idę z Szymkiem do logopedy, która jest naszą znajomą. Od dwóch lata starają się o dziecko, przeszła już operację, leczenie, jej mąż jest ginekologiem... I nic.. Autentycznie mi przykro, że się dowie, a sama tego nie doświadcza :(
 
A u mnie jak nie urok to sracz.ka
Wymioty mi nie minęły, to od wczoraj zauważyłam pieczenie w żołądku i mostku, wczoraj po herbacie z miodem i cytryna, dziś po płatkach ryżowych na mleku, zaczyna piec w żołądku i idzie do góry, ja to odrazu boję się o zawał jak piecze w mostku..🤦‍♀️🤷🏼‍♀️Czy któraś też tak ma?, 🤔🤔

Oleczqa miłego urlopu, i podeślij parę fotek krajobrazu to nam się ciepłej zrobi w tej deszczowej burej jesieni.. 🍁😉😜
 
reklama
Mnie zainspirował ten Pan tabletka wszystko pięknie opisuje co powinno być a czego nie 😁 chyba kupię co on tam poleca 😁
Poczytałam o tych witaminach i sobie zmienie dzięki za linka:) ja mam problem z witaminami i nawet kwasem foliowym boli mnie zoladek i mam mdłości od nich kiedy przyjmuje je dłużej niż 2 tyg :( Ma ktoś podobny problem? Mam tak od zawsze nawet od ziołowych tabletek
 
Do góry