reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja kupiłam mamaDha premium +, nie wiem czy lepsze czy gorsze, wydaje się być ok, zapłaciłam ok 27zł, a że kupiłam 3szt to darmowa wysyłka była :)
Mnie zainspirował ten Pan tabletka wszystko pięknie opisuje co powinno być a czego nie 😁 chyba kupię co on tam poleca 😁
 
Mnie zainspirował ten Pan tabletka wszystko pięknie opisuje co powinno być a czego nie 😁 chyba kupię co on tam poleca 😁
No właśnie przed zakupem tam zaglądałam i te tabletki wybrałam :) u lekarza jak byłam to kazał tylko kwas foliowy brać ale zostało mi na jakiś tydzień i akurat jak się skończą to zacznę 2 trymestr więc myślę, że pewnie i tak już by zalecił coś tam brać ;)
 
Ja już po wizycie u dr prowadzącej 😊 wszystko OK! Kolejna wizyta u niej 18.11 i dostałam też skierowanie na usg 18-22 trymestr w Enel Med wiec zapisałam się na 12.11, a u lekarza genetyka na połówkowe 16.11, także napiety grafik w listopadzie się szykuje 🙈
Znowu pytała mnie dziś o L4, ale powiedziałam że wytrwam do połowy grudnia i wtedy już na pewno nie odmówię xD
Od jutra wyłączam się na tydzień bo lecimy ma wakacje 🌴🌴🌴
Także trzymajcie się Dziewczyny, życzę udanych wizyt i badań prenatalnych, postaram się Was nadrobić po powrocie! 😊
Super ❤️
Miłego odpoczynku wyślij ciepłą fotkę😁
 
Ja mam trochę inny temat, w każdym razie mam juz dwulatka w domu, teraz kolejna ciąża, a koleżanka myślała juz o ciazy jak ja zachodziłam w pierwsza, teraz ja juz jestem w drugiej, a jej nadal nie wychodzi... niezręcznie sie wobec niej czułam, ale ostatnio sama z siebie napisała do mnie, spytała jak u mnie, jak maluszek sie rozwija i żebym śmiało do niej pisała i żebym nie myślała, ze jak ona ma problem to nie cieszy sie z mojego szczęścia i nie chce o tym słuchać!😍 bardzo mi tym zaimponowała, bo nie wiem czy sama bym umiała sie tak zachować nie mogąc zajść w ciąże i tak cierpiąc
Też mam taką koleżankę, ona to wręcz miała obsesję na punkcie zajścia w ciążę, chociaż jej partner mówił wprost, że nie jest gotowy i nie chce jeszcze dzieci...jak zaszłam w ciążę to mega się bałam jej o tym powiedzieć, bo miałam wrażenie, że moje relacje z nią są lepsze jak mi się w życiu nic nie udaje...to przykre, ale tak to wyglądało...cieszyla się moją ciążą, ale zaczęła też przez to mieć jeszcze większe parcie na dziecko, naprawde bałam się, że zeświruje, więc trochę jej dawkowałam informacje co u mnie itp...do tego w między czasie się zaręczyliśmy i wzięliśmy ślub i to też było dla niej ciężkie, bo ona nie mogła się kilka lat doczekać zaręczyn, a ja praktycznie po pół roku znajomości ciąża, zaręczyny i ślub...jak urodził się nasz syn to miałam wrażenie, że trochę zbzikowała na jego punkcie i musiałam jej ograniczyć spotkania z nami, a zwłaszcza z Mieszkiem, bo to było takie aż niezdrowe...teraz doczekała się zaręczyn, zajęła się ślubem i jej przeszlo, więc o tej ciąży już jej się nie bałam powiedzieć, ale widzę, że teraz to ona trzyma trochę dystans i już tak nie wypytuje co u mnie itd, także każda osoba inaczej znosi takie informacje...
 
Ja już po wizycie u dr prowadzącej 😊 wszystko OK! Kolejna wizyta u niej 18.11 i dostałam też skierowanie na usg 18-22 trymestr w Enel Med wiec zapisałam się na 12.11, a u lekarza genetyka na połówkowe 16.11, także napiety grafik w listopadzie się szykuje 🙈
Znowu pytała mnie dziś o L4, ale powiedziałam że wytrwam do połowy grudnia i wtedy już na pewno nie odmówię xD
Od jutra wyłączam się na tydzień bo lecimy ma wakacje 🌴🌴🌴
Także trzymajcie się Dziewczyny, życzę udanych wizyt i badań prenatalnych, postaram się Was nadrobić po powrocie! 😊
Zaraz połowa ciąży 🤗 Rety, aż trudno uwierzyć 😅 Gratuluję dobrych wieści po wizycie 😊 A wakacji zazdroszczę ❤️ Pochwal się gdzie lecicie 🌴
 
No właśnie przed zakupem tam zaglądałam i te tabletki wybrałam :) u lekarza jak byłam to kazał tylko kwas foliowy brać ale zostało mi na jakiś tydzień i akurat jak się skończą to zacznę 2 trymestr więc myślę, że pewnie i tak już by zalecił coś tam brać ;)
Właśnie odpisałi mój gin i napisał, że plus wystarczy i nic dodatkowo nie brać i teraz nie wiem co z tym DHA 🤷‍♀️🤷‍♀️
 
reklama
Do góry