reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Tak, już po i wszystko super przezierność, nosek jest, serducho bije CRL 53.8 mm i z usg 11+6 a OM 12+6
Niestety dzidzia tak fikała że płci nie znam.
Jednak kamień z serca że zdrowe.
Później wrzucę focie.
Wyniki pappa za 2 tygodnie ale czekam na pełnym luzie
I obiecana focia
20201007_110457_HDR.jpg
 
Laski powodzenia na wizytach - dla tych, które dzisiaj wizytują :)

Mam taka fazę wkurzania się, irytacji, normalnie jak przed @ . Jakiś kosmos :(
Im bliżej wizyty, tym gorzej ze mną.

Myślałam, również o wielopielo, i chetnie zgłębie temat, jednak tym razem jakoś tak nastawiam się z góry na jednorazówki.

Pytanie - KREM NA / PRZECIW ROZSTĘPOM ?

Dziewczyny, u których jest spora róznica wieku , np, 10,13,15 lat jak starszaki zareagowały na wiadomość o ciązy ?
U mnie była różnica 15 i 9 lat-dzieci z poprzedniego związku. Corka starsza na poczatku byla bardzo pełna obaw i rozplakala sie jak sie dowiedziala. Bala sie że bedzie odstawiona ale tak nie bylo do tej pory zawsze mamy dla niek czas duzo rozmawiamy itp. Mlodszy soe cieszył bo wcześniej mówił,że chcialby rodzeństwo. Teraz przyszła kolei poinformować drugi raz. Reaocja córki:znowu dziecko? Jak sobie poradzisz?

Fajnie macie z poznawaniem płci :) u mnie to jeszcze chwilę potrwa, Jak do informacji od lekarza mają się ph, kalendarz chiński, kształt brzucha, zachcianki ?
 
Dzidziu u mnie lekarz tez stwierdzil najpierw na 80% dziewczyna a potem prawdopodobienstwo spadlo do 70 bo powiedzial ze tam widzi cos co jenak moze byc siuskiem🤣....Jak na razie ja jeszcze sie nie nastawiam 😆 Chociaz ty jestes do przodu 2 tygodnie wzgledem mnie wiec na pewno bylo wiecej widac😊 Super ze mozesz tak czesto dzidzie widywac. Ja mam lekarza w piatek moze jeszcze zobaczę swe dziecko w tym tygodniu. 😍
Wiesz ja chodzę do 2och lekarzy i bywa ze USG robię totalnie prywanie poza jakimikolwiek skierowaniem, ale przy wiedzy lekarza.
Wczoraj lekarka powiedziała, ze wyrostek w 14+6 na chłopca powinien się juz unosić, a jest wzdłuż kręgosłupa, wiec to już 2 lekarz potwierdza😃 że Dziewczynka ❤!
 
Nie moge spac bo sie martwie jak wyjdzie ta Pappa. Bylam spokojna po USG, a od wczoraj mnie stres wzial. Obym jutro juz miala info. Jeszcze jestem na zwolnieniu ponad mc, a ciagle z pracy dzwonia i mam godzinne telefony jak co zrobic. Tez mnie to stresuje. Zatrudnili nowa dziewczyne i ona tak troche samopas zostawiona i jak co to mowia zeby dzwonila do mnie. Zal mi jej, a w robocie juz dawno wiedzieli po moich perypetiach ze jak bede w ciazy to ide od razu na zwolnienie. Jeszcze sie wiec do tego stresuje jak jej wszystko przekazac. Jakiegos dola zlapalam. Mam nadzieje ze jutro mi przejdzie.
Będzie dobrze, zobaczysz 😘!
Praca .... mnie juz pyta prezo kiedy powiem mojemu zespołowi, powiedziałam ze w listopadzie niech sie skupia na pracy!!!
 
Dzieeekuje kochana 😘😘😘!
Menagerowie innych działów dzis w pracy brawo mi zaklaskali przy gratulacjach 😍😍😍😍! Ale miło 👍😃!
oooooo super, jak milusio 😍🥰 Ja dziś jak przyszłam do pracy i powiedziałam ciotkom, to krzyk, przytulańce :D Od 2017 jak zaczęło się u nas w pracy babyboom to na 6 ciąż sami chłopcy, a ja teraz 7 i babeczka może będzie, to oszałay hahaha😍🥰 a szefowa to chyba najbardziej, bo zawsze chciała córeczkę, a ma 3 synków :D
 
reklama
Wczoraj akurat czytałam wpis Pana Tabletki o witaminach dla ciężarnych. Zdecyduje sie jednak na prenatal duo. Myslalam nad pregna plus, ale tam jest mało tych omega i Pan tabletka zasugerował, ze jeżeli nie je sie mega dużo ryb itd.to z samych tych witamin jest to za mało. Wówczas dodatkowo trzeba byłoby kupić Pregna dha i wtedy juz wychodzi spora kwota miesięcznie, wiec juz lepiej wybrac inne witaminy. Dokładnie Ci tego nie przekaże, wpisz sobie w Google „pan tabletka witaminy dla ciężarnych” i poczytaj sobie artykuł z rankingiem😉
czytałam, ten raport również, mi lekarka zaleciła mamadha premium plus i dodatkowo chela mag b6 - ponad 90% cięzarnych ma niedobory. ( w mama dhs jest mało magnezu i ten słaby )
 
Do góry