reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
A ja mam pytanie do dziewczyn, które stosują Pregne, mam zamiar już przejść na Pregne plus albo DHA i nie wiem którą wybrać? Pregna DHA czy plus?
Wczoraj akurat czytałam wpis Pana Tabletki o witaminach dla ciężarnych. Zdecyduje sie jednak na prenatal duo. Myslalam nad pregna plus, ale tam jest mało tych omega i Pan tabletka zasugerował, ze jeżeli nie je sie mega dużo ryb itd.to z samych tych witamin jest to za mało. Wówczas dodatkowo trzeba byłoby kupić Pregna dha i wtedy juz wychodzi spora kwota miesięcznie, wiec juz lepiej wybrac inne witaminy. Dokładnie Ci tego nie przekaże, wpisz sobie w Google „pan tabletka witaminy dla ciężarnych” i poczytaj sobie artykuł z rankingiem😉
 
Dziewczyny, bo Pregna Dha ma w składzie tylko kwasy omega-3. Bez innych witamin itd. I takie opakowanie kosztuje na gemini 30zl. Pregna plus ma witaminy, ale za mało kwasów omega-3 i kosztuje jakies 40zl. Wiec należałoby brać i jedno, i drugie. Podobnie jak prenatal dha i prenatal Classic. Ale z serii prenatal stworzyli tez prenatal duo, który zawiera w sobie jedno i drugie. I cenowo wtedy wychodzi lepiej. I pewnie dlatego lekarze wola przepisać inne witaminy, które można kupić w jednym opakowaniu i wychodzi to taniej niż łączyć pragnę plus i dha.
 
Kurczę, dziewczyny, ja jakoś nawet nie dopuszczam do siebie myśli, że na tych prenatalnych mogłoby być coś nie tak. W ogóle się tym nie stresowałam. Gorzej, jak coś wyjdzie...
USG - zakładam , ze będzie ok, ale pappa - zla
USG tydzien pozniej robię u innego magika od prenatalnych - i tego sie trzymam
No właśnie ja od wczoraj mam
Mamma dha premium plus
Nie kolejna pregne i się zdziwiłam... Ze kazała kupić mamma dha premium plus
Zamowilam własnie Mama dha premium plus - ceny masakryczne mozna znalezc .. od 20 paru do 80 szok.
 
A jak to było z tym pH? :D bo dopiero mi się przypomniało ze wysokie czy niskie to "wróży" dziewczynkę, mam 6.5 czyli gdzie mi bliżej? 😅

Do 6 była dziewczyna, powyżej 7 chłopak.

Przy 6.5 na dwoje babka wróżyła 😂

U mnie z chińskiego dziewczyna, ale w poprzedniej ciąży się nie sprawdzilo.
Ph spadło do 6, w poprzedniej ciąży było 7.5 był chłopak. Nóg maluch nie rozłożył więc mogę chyba zacząć wróżyć z fusów 😂😂
 
reklama
USG - zakładam , ze będzie ok, ale pappa - zla
USG tydzien pozniej robię u innego magika od prenatalnych - i tego sie trzymam

Zamowilam własnie Mama dha premium plus - ceny masakryczne mozna znalezc .. od 20 paru do 80 szok.
Ja w aptece jak kupywalam zastrzyki to wzięłam mamma dha premium plus koszt 40zl.. Więc nie jest źle ale.. Tych tabletek bierze się dwie sztuki dziennie po posiłku
 
Do góry