reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ktoś o 9 pamiętam ma prenatalne. Chyba @Marynia88 . Ja prenatalne o 17 ;)
Tak, już po i wszystko super przezierność, nosek jest, serducho bije CRL 53.8 mm i z usg 11+6 a OM 12+6
Niestety dzidzia tak fikała że płci nie znam.
Jednak kamień z serca że zdrowe.
Później wrzucę focie.
Wyniki pappa za 2 tygodnie ale czekam na pełnym luzie
 
Do 6 była dziewczyna, powyżej 7 chłopak.

Przy 6.5 na dwoje babka wróżyła 😂

U mnie z chińskiego dziewczyna, ale w poprzedniej ciąży się nie sprawdzilo.
Ph spadło do 6, w poprzedniej ciąży było 7.5 był chłopak. Nóg maluch nie rozłożył więc mogę chyba zacząć wróżyć z fusów 😂😂
No właśnie zobaczyłam z ciekawości ze przy moim synu miałam pH 6,6.5 i 7 😅 więc chyba dowiem się tak naprawdę na 100 w. Kwietniu 😅😅😅
 
Dzień dobry.

Mam wrażenie, że dzisiaj jest czwartek, a to dopiero środa.
Wybiorę się chyba do kuzynki na weekend, 200km dalej. Jeśli ona nie będzie miała oczywiście innych planów. Potrzebuję odskoczni. Mam wrażenie, że ostatnio ocieram się o depresję. Wszystko mnie dobija, do tego jestem potwornie zmęczona, w koło mam bałagan i nawet chęci ani czasu żeby ogarnąć. Jeszcze w domu remont, więc i tak nie ma sensu. W ogródku liści mnóstwo, poczekam chyba aż spadną wszystkie i zacznę sprzątać, nie zostało już wiele na drzewach. Mama jutro ma wizytę u lekarza. Może wyznaczą datę operacji. Wtedy wezmę wolne i choć trochę odpocznę. Z mężem też się mijam. Ech to pomarudziłam a teraz zawijam się do pracy
 
Tak, już po i wszystko super przezierność, nosek jest, serducho bije CRL 53.8 mm i z usg 11+6 a OM 12+6
Niestety dzidzia tak fikała że płci nie znam.
Jednak kamień z serca że zdrowe.
Później wrzucę focie.
Wyniki pappa za 2 tygodnie ale czekam na pełnym luzie
Trzymam kciuki za wszystkie dziś wizytujące✊✊✊
 
Współczuję, ostatnio to samo przerabiałam

Ja byłam tez jakoś 13+. Skoro widełki są do 14 to chyba można być 13+6
U mnie na badaniu prenatalnym będzie 13+0 wedlug pierwszego usg lub 13+2 ciezko ustalic bo noe mam terminu OM. Z jednej strony ciesze sie ze tak poźno bo moze rozszyfruje co tam między nóżkami jest...
 
Moja przyjaciółka mieszka we Francji i jak musiała iść pierwszy raz do gina to niezbyt wiedziała jak ma przetłumaczyć grzybicę, więc się spytała czy ma pieczarki - ponoć miną gina bezcenna 😉
To odnośnie wpadek u gina, pamiętam jak znajoma opowiadała historię swojej mamy 😂😂😂 jej mama dawno nie była u gina no i stwierdziła, że chciałaby tam ładnie pachnieć na dole, więc się psiknela dezodorantem swojej córki i pod pachami jeszcze też się psiknela nim i tak poszła do lekarza. Wróciła i taka miała dziwną minę, więc córka ją pyta, czy wszystko ok, a ona, że tak, wszystko dobrze, ale lekarz jakoś tak dziwnie się na nią patrzył jak na kosmitke i mówi, że to chyba przez to, że chciała ładnie pachnieć, więc się na dole psiknęła tym srebrnym dezodorantem i co się okazało, że ona sobie tam psiknęła brokatem w sprayu 🙈🙈🙈🙈😂😂😂😂 myślę, że mina tego gina dopiero musiała być bezcenna jak kobieta usiadła na samolocie, rozłożyła nogi i oślepił go blask brokatu 😂😂😂 niestety nie był to karnawał 😂😂😂🙈🙈
 
Laski powodzenia na wizytach - dla tych, które dzisiaj wizytują :)

Mam taka fazę wkurzania się, irytacji, normalnie jak przed @ . Jakiś kosmos :(
Im bliżej wizyty, tym gorzej ze mną.

Myślałam, również o wielopielo, i chetnie zgłębie temat, jednak tym razem jakoś tak nastawiam się z góry na jednorazówki.

Pytanie - KREM NA / PRZECIW ROZSTĘPOM ?

Dziewczyny, u których jest spora róznica wieku , np, 10,13,15 lat jak starszaki zareagowały na wiadomość o ciązy ?

Fajnie macie z poznawaniem płci :) u mnie to jeszcze chwilę potrwa, Jak do informacji od lekarza mają się ph, kalendarz chiński, kształt brzucha, zachcianki ?
U nas będzie duza różnica wieku, mój syn 11 listopada kończy 13 lat 🙂 zawsze chciał mieć rodzeństwo, jak był młodszy to plakal że wszyscy mają a on nie 😔 więc jak tylko się dowiedział to łzy w oczach i pełne wzruszenie ❤
 
reklama
Do góry