reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja odwlekam do prenatalnych, do poznania płci ... do porodu :/ Moj starszak jest takim wrazliwcem, że jak cos bedzie nie tak ( niby nie dopuszczam) to on będzie ciężko to przeżywał :(
Ile ma Twój starszak? Ja nawet jakbym chciała to sami się domyślili.
Stracili już dwoje młodszego rodzeństwa....
Trzeba być dobrej myśli że teraz się uda 😀
 
No właśnie, do dziewczyn stosujących Mustele - olejek czy krem? Nie mogę sie zdecydowac😜 czy to po prostu kwestia typowo upodobania?
 
A ja mam pytanie do dziewczyn, które stosują Pregne, mam zamiar już przejść na Pregne plus albo DHA i nie wiem którą wybrać? Pregna DHA czy plus?
 
Kurczę, dziewczyny, ja jakoś nawet nie dopuszczam do siebie myśli, że na tych prenatalnych mogłoby być coś nie tak. W ogóle się tym nie stresowałam. Gorzej, jak coś wyjdzie...
 
reklama
Kurczę, dziewczyny, ja jakoś nawet nie dopuszczam do siebie myśli, że na tych prenatalnych mogłoby być coś nie tak. W ogóle się tym nie stresowałam. Gorzej, jak coś wyjdzie...
Ja się nie stresuję, bo to dziecku nie służy, co ma być to i tak będzie, a stres nie pomoże, a może zaszkodzić.

Przecież będzie dobrze innej opcji nie ma ♥️
 
Do góry