reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Tak się zastanawiam, mam te USG prenatalne w 13+6 wg OM, a co jeśli się okaże, że dziecko parę dni nadrobiło?
Powiem Ci, że ja miałam podobna sytuacje, ponieważ jedyny wolny termin w enel med miałam w terminie wg OM 13+6, a na wizycie okazało się że jestem już 14+4 i dr powiedział, że to już zbyt późna ciąża na ocenę najważniejszych parametrów. Na szczęście byłam też wcześniej w 13+1 prywatnie na prenatalnym (choć wtedy myślałam, że jestem w 12+4)😛 i na szczęście wszystko udało się ładnie zmierzyć.
Gdyby Twój termin faktycznie pokrywał się z OM to by było ok, ale nigdy nic nie wiadomo. Może spróbuj przepisać się na wcześniejszy termin? No a jak się nie uda to życzę Ci żeby jednak wszystko było ok i udało się wszystko pięknie zmierzyć 😊
 
Usg wyszło dobrze, powiedział że nie ma się do czego przyczepić
CRL 92,90
BPD19,10
PRZEPŁYWY OK
KOŚĆ NOSOWA WIDOCZNA
NT 1,89
No to jestem prawie pewna ze ten Pappa sie pomylił😁Naprawdę badz dobrej mysli.:) Ja jeszcze nie znam wynikow Pappa a moj lekarz po badaniu USG powiedzial podobnie jak twoj.Moje wyniki 12 tc i 4 dzien:

CRL 64,3
BPD 23,9
NT 1,55
Nos jest
Przeplyw prawidlowy
 
reklama
Do góry