reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziś na wizycie musiałam wypełnić ankiete i policzyć punkty, miałam 16 więc dostałam skierowanie do psychologa. A chodziło o to czy w ciągu ostatnich 7 dni np byłam smutna, nie mogłam spać itp,no więc zaznaczyłam prawdę, bo oczywiście że nie byłam szczęśliwa jak dostałam wyniki testu paapa. Jak bym wiedziała po co to to bym zaznaczala tylko tam gdzie 0 punktów 😁 a tak mam psychologa (chodzi bo wczesne wykrycie depresji). Wizyta na NFZ była.
 
Dziś na wizycie musiałam wypełnić ankiete i policzyć punkty, miałam 16 więc dostałam skierowanie do psychologa. A chodziło o to czy w ciągu ostatnich 7 dni np byłam smutna, nie mogłam spać itp,no więc zaznaczyłam prawdę, bo oczywiście że nie byłam szczęśliwa jak dostałam wyniki testu paapa. Jak bym wiedziała po co to to bym zaznaczala tylko tam gdzie 0 punktów 😁 a tak mam psychologa (chodzi bo wczesne wykrycie depresji). Wizyta na NFZ była.
Też to wypełniałam i miałam 5punktow więc bez depresji
 
Dziś na wizycie musiałam wypełnić ankiete i policzyć punkty, miałam 16 więc dostałam skierowanie do psychologa. A chodziło o to czy w ciągu ostatnich 7 dni np byłam smutna, nie mogłam spać itp,no więc zaznaczyłam prawdę, bo oczywiście że nie byłam szczęśliwa jak dostałam wyniki testu paapa. Jak bym wiedziała po co to to bym zaznaczala tylko tam gdzie 0 punktów 😁 a tak mam psychologa (chodzi bo wczesne wykrycie depresji). Wizyta na NFZ była.
Ale odpowiadalas tak jak czujesz i o to chodzi,moze cos fajnego z tego wyniknie
 
Ja jutro wchodze w 2 trymestr! Juhuuu!dzis 12+6.czyli ze skonczone 13 i zaczynam 14?
W appce pisze ze macica zaczyna sie przesuwac w gore i moge miec mniejsze parcie na pecherz i rzeczywiscie jest coraz lepiej z sikaniem.dzis byl meczacy dzien w pracy,zakupy,lazenie,dzwiganie troszke,i juz pod wieczor mialam dosc bo juz mnie wszytsko bolalo,naszczescie wyjelam doppler i znalazlam serce praktycznie odrazu i jeszcze nawet troche bardziej na lewo,to pierwszy raz tak w boki poszlo czyli mysle ze bajbi rosnie.;)
Dziewczyny gratuluje wszystkim i kazdej z osobna udanych usg,jeszcze tylko Pappy te ktore czekaja i lecimy z drugim trymestrem
 
Dziś na wizycie musiałam wypełnić ankiete i policzyć punkty, miałam 16 więc dostałam skierowanie do psychologa. A chodziło o to czy w ciągu ostatnich 7 dni np byłam smutna, nie mogłam spać itp,no więc zaznaczyłam prawdę, bo oczywiście że nie byłam szczęśliwa jak dostałam wyniki testu paapa. Jak bym wiedziała po co to to bym zaznaczala tylko tam gdzie 0 punktów 😁 a tak mam psychologa (chodzi bo wczesne wykrycie depresji). Wizyta na NFZ była.
Ja to sama chciałam nawet iść do psychologa ;(
 
reklama
Do góry