reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

U mnie już coraz większy, chociaż i tak za mały jak dla mnie. Chcę mieć widoczny brzuszek 😐
Ale za to dziś mam tak naciągniętą macicę, że szok 🤣 jak chcę kichnąć muszę dobrze się skulić 🤣
 

Załączniki

  • 20201005_162925.jpg
    20201005_162925.jpg
    446,5 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Super , że zajrzałaś 😃! Doskonale wynik książkowe a do USG też zleci👍! A wyniki będą także wzorowe 👍! Zobaczysz Dzidzię ❤ ponownie i dłużej, bo USG prenatalne dłużej trwa!!! Odezwij się koniecznie po!!!😘
Ooj tak wczoraj miałam wrażenie że jestem nadeta od środka i to idzie w górę!!!
Śliczny brzuszek😍, ja mam wiesz tak rano taki brzuszek, no większy, ale do ukrycia, a w ciagu dnia co raz większy, by wieczorem mieć naprawdę już duzy, ciążowy.

Czy Wam też rośnie wraz z dniem by rano byc mniejszy? Czy jelita tak wypuchaja?🤔😃
tak, ja też mam rano mniejszy, a im bliżej wieczora tym coraz większy się robi ten brzuszek, ale to normalne, bo wzdęcia to raczej całą ciąże będą nam towarzyszyć 🙈🙈🙈
 
Super , że zajrzałaś 😃! Doskonale wynik książkowe a do USG też zleci👍! A wyniki będą także wzorowe 👍! Zobaczysz Dzidzię ❤ ponownie i dłużej, bo USG prenatalne dłużej trwa!!! Odezwij się koniecznie po!!!😘
Ooj tak wczoraj miałam wrażenie że jestem nadeta od środka i to idzie w górę!!!
Śliczny brzuszek😍, ja mam wiesz tak rano taki brzuszek, no większy, ale do ukrycia, a w ciagu dnia co raz większy, by wieczorem mieć naprawdę już duzy, ciążowy.

Czy Wam też rośnie wraz z dniem by rano byc mniejszy? Czy jelita tak wypuchaja?🤔😃
O taka magia. Rano brzuch płaski, na wieczór ciążowy 😅
 
A jak myślicie od kiedy można robić te przesiewowe badania? Bo martwię się że mnie na kwarantannę wsadza i nie zrobię 😅😅😅 bo w moim szpitalu gdzie robie badania już jest ognisko wirusa 🤷‍♀️ tzn wiem że od 11 tyg ale czy wogole będzie coś widać w takim tygodniu 🤷‍♀️
 
A jak myślicie od kiedy można robić te przesiewowe badania? Bo martwię się że mnie na kwarantannę wsadza i nie zrobię 😅😅😅 bo w moim szpitalu gdzie robie badania już jest ognisko wirusa 🤷‍♀️ tzn wiem że od 11 tyg ale czy wogole będzie coś widać w takim tygodniu 🤷‍♀️
Ja miałam 11+4 w poprzedniej ciąży i wszystko było widać ;)
 
Ja też mam większy brzuszek wieczorem, no ale to kwestia i wypełnienia jelit, i opuchnięcia, i zmęczenia mięśni. Zawsze rano ten brzuszek jest bardziej zwarty
 
reklama
Do góry