reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
A jak Dziewczyny u Was z kondycja? Ja jestem na zwolnieniu, w miare sie wysypiam, malych dzieci nie mam a po spacerze ponizej 1 h czlapie i ledwo ide. Normalnie ze mnie jest sprawny piechur😉 i chodze w szybkim tempie a teraz maz zwalnia bo ja nie nadazam, nie wiem co bedzie potem😉
 
Moja kondycja też kiepska, chociaż jestem po złamaniu nogi i dopiero od sierpnia mogę normalnie chodzić.
Widzę, że szybko się męczę i łapie zadyszki, ale ciężko stwierdzić, czy to przez ciążę, czy przez unieruchomioną noge przez 3 miesiące [emoji848]
A jak Dziewczyny u Was z kondycja? Ja jestem na zwolnieniu, w miare sie wysypiam, malych dzieci nie mam a po spacerze ponizej 1 h czlapie i ledwo ide. Normalnie ze mnie jest sprawny piechur[emoji6] i chodze w szybkim tempie a teraz maz zwalnia bo ja nie nadazam, nie wiem co bedzie potem[emoji6]
 
A jak Dziewczyny u Was z kondycja? Ja jestem na zwolnieniu, w miare sie wysypiam, malych dzieci nie mam a po spacerze ponizej 1 h czlapie i ledwo ide. Normalnie ze mnie jest sprawny piechur😉 i chodze w szybkim tempie a teraz maz zwalnia bo ja nie nadazam, nie wiem co bedzie potem😉
U mnie ok, kondycja super. W tamtej ciąży zwolniłam tempo chyba na miesiąc przed terminem. Czasem to mam wrażenie że w ciąży mam więcej energii niż normalnie ale oczywiście bywają też gorsze i ciężkie dni.
 
@M_P_90 jeśli chodzi o rutynę usypiania itd to wszystko zależy od dziecka. Moja jak tylko się ją odłożyło do łóżeczka to płakała, nic nie działało. Cokolwiek byśmy nie robili to nie zasnęła by sama, bo potrzebowała mojej obecności. W łóżeczku nigdy nie przespała nocy. Mogłam robić każdego dnia to samo o tej samej porze ale i tak musiała spać ze mną, bo nie było szans, by sama zasnęła.
Nie wszystkie dzieci też potrafią funkcjonować w rutynie, tak jak nie wszyscy dorośli lubią działać według planu dnia. Cóż, różnimy się między sobą. Jeśli u kogoś rutyna działa, to super, nic Cię w ciągu dnia nie zaskoczy. U nas każdy dzień, szczególnie wieczór był i jest wielką niewiadomą ;)
 
Dziewczyny pisalysmy wczoraj o poduszkach dla ciężarnych. Czekam do wtorkowej wizyty z zamówieniem ale spójrzcie co będzie w Biedrze od poniedziałku. Myślicie że to będzie coś warte czy lepiej dołożyć i kupić coś fajniejszego ?
Moja siostra miała tą z biedronki. Kiepski wkład i porwała jej się na szwach, nie warto według mnie
 
Dziewczyny ja się załamałam - u mojej córki jest bostonka w żłobku 😭 teraz mąż był 2 tyg na pracy zdalnej, bo młoda miała katar i nie chodziła i miała iść od poniedziałku, a teraz to nie ma szans 😭 przeczytałam, że bostonka jest bardzo niebezpieczna w pierwszym trymestrze. Ja nie mam szans na wolne w pracy, ale może uda mi się pracować 14-22, choć nie wiem jak wytrzymam. A do tego miałam mieć wizytę we wtorek u Gina na 17, więc będę musiała przełożyć 😭
Ojej, to trzymam kciuki za zdrowie. Na szczęście pierwszy trymestr już prawie za nami, nie martw się 😘
 
reklama
Dziewczyny,jestem w 12 tc czy ktoras ma jeszcze mdłości? Mnie caly czas dopadaja z nienacka bez okreslonej pory,szczególnie po jedzeniu 😔Myslalam ze teraz to przejdzie,ale caky czas przypomina o sobie😪
 
Do góry