reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Hejo dziewczyny ja zaczynam dziś 14tydzien oczywiście wymiotami🤮 nie wiem kiedy to się skończy.. Dziś pogoda deszczowa, byliśmy zamówić przyczepkę do rowerów dla dzieci podwojna..
Od kilku dni mam straszne uczucie mokrości, jakby coś ze mnie leciało, wkładka jest rzeczywiście wilgotna, też ktoś tak ma? Odrazu w mojej głowie są myśli że to wody.. 🤦‍♀️Położna mam za tydzień dopiero, ja też patrzę już wózki i teraz mam w promocji maxi cosi i strasznie mnie korci bo cena 100e niżej.. Ale jakoś myślę że za wcześnie żeby zamówić, mój mówi zamawiaj.. A Wy co sądzicie? Któraś już ma wózek? Albo planuje szybszy zakup?
Jezuu, nawet mi nie mów. Ja momentami czuje jakbym posikiwala :/ Nie jest to codziennie i praktycznie zdarza się to od początku co jakiś czas także napewno to nie wody bo na ostatniej wizycie poziom był w porządku
 
No i mogę się chwalić wreszcie.
Jesteśmy cali i zdrowi, maluch bardzo spokojny tylko delikatnie ruszał nóżkami. W płeć doktor nie celował, bo nie chce żebym się przyzwyczaiła. A mnie w sumie wszystko jedno byleby było całe i zdrowe :) mamy już 6.1cm termin z 17 przesunął się na 13 :) ręce jak tatuś kładzie już sobie na głowie 😂🙈
Gratuluję i ciesze sie ze Dzidzia ❤pięknie rośnie ❤😍😍😍!!!
 
Cześć dziewczyny !
Juz jestem po wizycie. Wszysyko ok uffff.. kamień z serca :) maleństwo ma 5.6 cm, termin przesunął się z 13 na 16-17 kwietnia :) kolejna wizyta w poniedziałek - usg genetyczne :) Dzisiaj gin powiedział, że wg niego moge isc ze spokojna głowa na poniedziałkowe usg :)
Pięknie, wiedziałam że będzie dobrze! Super! Tak tyrzmajcie! 😍😉
 
Hejo dziewczyny ja zaczynam dziś 14tydzien oczywiście wymiotami🤮 nie wiem kiedy to się skończy.. Dziś pogoda deszczowa, byliśmy zamówić przyczepkę do rowerów dla dzieci podwojna..
Od kilku dni mam straszne uczucie mokrości, jakby coś ze mnie leciało, wkładka jest rzeczywiście wilgotna, też ktoś tak ma? Odrazu w mojej głowie są myśli że to wody.. 🤦‍♀️Położna mam za tydzień dopiero, ja też patrzę już wózki i teraz mam w promocji maxi cosi i strasznie mnie korci bo cena 100e niżej.. Ale jakoś myślę że za wcześnie żeby zamówić, mój mówi zamawiaj.. A Wy co sądzicie? Któraś już ma wózek? Albo planuje szybszy zakup?
Mam tak od wczoraj i szczerze mówiąc o tym samym pomyślałam, bo do tej pory było normalnie. No ale nic nie boli więc chyba to nic złego.
 
A ja mam pieczarki marnowane,kapuste kiszona w sloiku,ogorki kiszone,chetossy keczupowo serowe,monte,jednym slowem bylismy w Polskim sklepie i mam zapasy:))
Ooo Boziuuu jak ja ostatnio wcinałam grzybki marynowane na potęgę ! 😂 ale generalnie grzyby w ciąży bardzo mi wchodzą - zupa grzybowa, pierogi z kapusta i grzybami, grzyby w cieście 🤣
 
reklama
Ahh u nas też dziś piękna pogoda pranie suszy się na dworze w domu czysto wiec wzięłam się za porządkowanie ogrodu zebrałam dwie wielkie siaty orzechów włoskich bo zaczynają spadać no i zabrałam się za koszenie trawy, staram się trochę poruszać bo przez tyle dni padało że nic tylko leżałam na kanapie. Co do, wózka to ja o wszystkim dopiero będę myślała w połowie ciąży czyli za jakieś licząc od jutra bo kończę jutro 14tydzien to 6tygodni:)
 
Do góry