reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

Tez karmiłam pierwsze dziecko do końca 7 miesiąca ciąży z drugim.
Tylko ja chyba nie pomogę bo nigdy nie miałam problemu z odstawianiem. Kluczowa chyba była nauka samodzielnego zasypiania w łóżeczku jak miały 4 miesiące wiec już później nie potrzebowały piersi jako smoczka w nocy. I odstawiałam stopniowo, po jednym karmieniu mniej w każdym kolejnym miesiącu przed całkowitym odstawianiem.
Hmmm...nauka samodzielnego zasypiania...i to w wieku 4 miesięcy....to brzmi cudnie. Niestety przegapiłam ten moment, mój zasypia ze mną = z cycem. Na eliminacje karmień też jest raczej za późno bo korzystanie z cyca jest sporadyczne, nie przypomina wcześniejszych karmień - poprostu gdy Mu się przypomni to podbiega i się domaga albo próbuje się sam obsłużyć. Wiem że sytuację w której jestem mam z własnej winy ale cóż zrobić....
A Twoje dziecko które karmiłaś będąc w ciąży samo zrezygnowało z piersi czy odstawiałaś? Ginekolog mi mówiła że ok 20 tygodnia ciąży zmienia się skład mleka a przez to jego smak i wtedy większość dzieci się sama odstawia.
 
reklama
Hmmm...nauka samodzielnego zasypiania...i to w wieku 4 miesięcy....to brzmi cudnie. Niestety przegapiłam ten moment, mój zasypia ze mną = z cycem. Na eliminacje karmień też jest raczej za późno bo korzystanie z cyca jest sporadyczne, nie przypomina wcześniejszych karmień - poprostu gdy Mu się przypomni to podbiega i się domaga albo próbuje się sam obsłużyć. Wiem że sytuację w której jestem mam z własnej winy ale cóż zrobić....
A Twoje dziecko które karmiłaś będąc w ciąży samo zrezygnowało z piersi czy odstawiałaś? Ginekolog mi mówiła że ok 20 tygodnia ciąży zmienia się skład mleka a przez to jego smak i wtedy większość dzieci się sama odstawia.
Tez odstawiałam. Nawet gdzieś czytałam ze smak się jakoś zmienia ale mojej córy to nie ruszało.
 
Cześć dziewczyny, podłączę się tutaj do wątku, bo czasem mam ochotę tak "porozmawiać" .
U mnie 12 tydzień się zaczął. Już jestem po USG prenatalnym i wszystko jest dobrze. Chyba będzie drugi synek. Maluch wiercił się na USG, ssał rączkę, piękny widok :)
Przyjmiecie mnie do swojego kręgu? :)
 
Cześć dziewczyny, podłączę się tutaj do wątku, bo czasem mam ochotę tak "porozmawiać" .
U mnie 12 tydzień się zaczął. Już jestem po USG prenatalnym i wszystko jest dobrze. Chyba będzie drugi synek. Maluch wiercił się na USG, ssał rączkę, piękny widok :)
Przyjmiecie mnie do swojego kręgu? :)
Witaj, fajnie że dołączasz 👍🙂
 
Cześć dziewczyny, podłączę się tutaj do wątku, bo czasem mam ochotę tak "porozmawiać" .
U mnie 12 tydzień się zaczął. Już jestem po USG prenatalnym i wszystko jest dobrze. Chyba będzie drugi synek. Maluch wiercił się na USG, ssał rączkę, piękny widok :)
Przyjmiecie mnie do swojego kręgu? :)
Pewnie, że tak! Śmiało dołączaj! witamy! 🤗
Super, że wszystko ok! 😁 To na kiedy dokładnie wypada Ci termin rozwiązania?
 
reklama
Hejka. Dziś 12tc. Jestem bardzo przestraszona. Wczoraj po stosunku lekko poplamiłam. Dziś już nic. Dodzwoniłam się dzisiaj do położnej i mówi że skoro było mało i przestałam plamić to mam czekać do wizyty. A wizyta dopiero we wtorek. Cieszyłam się że mdłości minely a w nocy miałam przemyślenia że może coś się stało. Nie wiem czy wytrzymam do wtorku i czy nie pójde prywatnie.. Na pierwszej wizycie potwierdzającej ciąże dowiedziałam się też o niewielkiej nadżerce. Może to powód plamienia. Przed ciążą też się tak zdarzyło dwa razy. Ehh.. Zwariować idzie :(
 
Do góry