reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, życzę Wam, aby Wasze przyszłe dzieci spały.
Moje nie spało nocami pierwsze 3 miesiące, potem miało od 4-10 pobudek w nocy aż do roku. Potem były 4 miesiące tłuste i Zosia spała z jedną pobudką w nocy. Po czym przyszedł koronawirus ( albo wiosna po prostu) i spała w nocy po 6-8 h ale budziła się CODZIENNIE o 4 przez 5 miesięcy 🙈 natomiast ostatnio postanowiła chodzić spać o 23 lub (chwila, którą mamy? 23:30... ).
No i pamiętajcie, rutyna usypiania to bajka, o której mówią w internetach 😅

Także dziewczyny- nieważne czy chłopiec, czy dziewczynka, nieważne jakie imię nadacie, ani jak przyjdzie na świat. Nieważne czy zacznie chodzić/ mówić wcześnie, czy późno. Ważne aby SPAŁO😳
Czego sobie i Wam życzę!
Dobrej nocy!
 
Hahaha OK DZIEWCZYNY! Może CZASAMI SIĘ MYLI niestety u mnie ani w 1 ani 2 ciąży nie trafił 😁😁 haha

lekarz kosmos kochany i wg foty do albumu ze aż te 300zl
Płaciłam z uśmiechem 😂😂🤭
Liczyłam na dziewczynski Cud kalendarza ale 90% rodziny wrozylo Syna
I się sprawdziło... telefon do męża na statek kosztował miliony ale jego płacz w słuchawce.... na serio życzę każdej takiej wizyty pozytywnej jak nasza!!!! 😍😍😍😍😍
A ja dziś nie będę chyba spała poki się z tym pindolkiem nie oswoje !!
Z tego posta bije milion procent radości 😍 gratulacje!
 
@mayfly o tak! Ale przez koronę młoda chodziła spać 22.30-23 i się zawzięłam i od czerwca chodzi spać 20-21. Ale dopóki nie odstawiłam jej od cyca to miała milion pobudek w nocy 🤦 teraz potrafi przespać cała noc albo się obudzić max 2 razy. Ostatnio mąż do niej idzie i śpi z nią do rana, bo zasypia szybciej niż ona 😂
 
Dziewczyny jaki krem na rozstępy polecacie ?:) Jak temu zapobiegać ?
Ja kupiłam sobie polecany balsam i oliwkę firmy Mustela :). Na razie używałam tylko balsamu, ale czy działa to wyjdzie w praniu :p . Mogę jedynie powiedzieć, że jak byłam młodsza to wyszło mi niestety kilka rozstępów na udach i "boczkach", więc stwierdzam, że teraz tym bardziej jak skóra się rozciągnie to może tak być.

Dziewczyny, życzę Wam, aby Wasze przyszłe dzieci spały.
Moje nie spało nocami pierwsze 3 miesiące, potem miało od 4-10 pobudek w nocy aż do roku. Potem były 4 miesiące tłuste i Zosia spała z jedną pobudką w nocy. Po czym przyszedł koronawirus ( albo wiosna po prostu) i spała w nocy po 6-8 h ale budziła się CODZIENNIE o 4 przez 5 miesięcy 🙈 natomiast ostatnio postanowiła chodzić spać o 23 lub (chwila, którą mamy? 23:30... ).
No i pamiętajcie, rutyna usypiania to bajka, o której mówią w internetach 😅

Także dziewczyny- nieważne czy chłopiec, czy dziewczynka, nieważne jakie imię nadacie, ani jak przyjdzie na świat. Nieważne czy zacznie chodzić/ mówić wcześnie, czy późno. Ważne aby SPAŁO😳
Czego sobie i Wam życzę!
Dobrej nocy!
O mamo aż się boje 😲 ... nie spała tak po prostu czy miała np. kolki ?
Moja dobra znajoma urodziła 7 miesięcy temu synka , ale on to aniołek - śpi jej pięknie od pierwszych dni , ale zdaje sobie sprawę, że nie każde dziecko tak ma.
 
Pytanko do Mam które odstawiały swoje ssaki od cysia - jak to robiłyście?
Ja jeszcze trochę poczekam na cud (samoodstawienie) ale chcę też wiedzieć co robić gdy jednak cycoholizm synka okaże się silniejszy. Zaczynam czuć się niekomfortowo no i te nocki...
 
Hahaha OK DZIEWCZYNY! Może CZASAMI SIĘ MYLI niestety u mnie ani w 1 ani 2 ciąży nie trafił 😁😁 haha

lekarz kosmos kochany i wg foty do albumu ze aż te 300zl
Płaciłam z uśmiechem 😂😂🤭
Liczyłam na dziewczynski Cud kalendarza ale 90% rodziny wrozylo Syna
I się sprawdziło... telefon do męża na statek kosztował miliony ale jego płacz w słuchawce.... na serio życzę każdej takiej wizyty pozytywnej jak nasza!!!! 😍😍😍😍😍
A ja dziś nie będę chyba spała poki się z tym pindolkiem nie oswoje !!
Dzidzia cudo, no i reakcja męża tak samo😍
U mnie też wróża chłopca, ale ja się taka brzydka zrobiłam 😂🙈
 
Pytanko do Mam które odstawiały swoje ssaki od cysia - jak to robiłyście?
Ja jeszcze trochę poczekam na cud (samoodstawienie) ale chcę też wiedzieć co robić gdy jednak cycoholizm synka okaże się silniejszy. Zaczynam czuć się niekomfortowo no i te nocki...
Tez karmiłam pierwsze dziecko do końca 7 miesiąca ciąży z drugim.
Tylko ja chyba nie pomogę bo nigdy nie miałam problemu z odstawianiem. Kluczowa chyba była nauka samodzielnego zasypiania w łóżeczku jak miały 4 miesiące wiec już później nie potrzebowały piersi jako smoczka w nocy. I odstawiałam stopniowo, po jednym karmieniu mniej w każdym kolejnym miesiącu przed całkowitym odstawianiem.
 
reklama
Do góry