reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
To zapisz się na najbliższy wolny termin, pozniej też musimy taki duży pakiet zrobić, szczerze - tyle płacimy na składki, że zwyczajnie warto z tego skorzystać, do lekarza przecież i tak najczęściej chodzimy prywatnie bo najszybciej
Wiem ale jak mam tam iść albo dzwonić to mnie krew zalewa.. Mój płaci.. Niech mam coś z tego że siedzi w tej NL.
 
@Kamiśka :) nie mówi się łatwo. Z pierwszą córką, na połówkowym dowiedziałam się, że przestała rosnąć, zatrzymała się. Wyszłam z gabinetu oczywiście swoje przepłakałam. Ale zaraz wzięłam się w garść i szłam do przodu. Każde badanie można powtórzyć. Za tydzień, dwa. Wiem, że jest ciężko, ale załamywanie się też nic nie da. Coby sie nie działo i jakby się nie działo, to kochamy te dzieci od pierwszego dnia ich poczęcia. I każda jedna decyzja, zła informacja nas przeraża, dołuje. Grunt to zachować trzeźwość umysłu, bo nic nam nie da załamywanie.
A ja wierzę, że wszystko będzie dobrze! 😘
 
Ja też tak właśnie chciałam zrobić, tylko chciałam później wziąć wyniki dla mojej Pani Doktor(prywatnie). Ale powiedzieli mi że nie mogę ich sobie zabrać, bo wyniki bezpośrednio z laboratorium idą do przychodni (NFZ) i ma je do wglądu tylko lekarz, który może je omówić ze mną na wizycie. Więc rezygnowałam, bo nie chce chodzić do dwóch lekarzy jednocześnie, skoro i tak badania musiałam prywatnie wszystkie sama zrobić.
moje ida do lekarza, ale ja moge sobie pobrać online
 
Wiecie, a ja dalej siedzę i myślę czy robić to USG prenatalne czy nie. Mąż mówi, że jak mam być spokojna to mam się umawiać, a ja dalej nie wiem? Z jednej strony chcę, z drugiej nie, a czas powoli się kończy. Martwię się też trochę czy dam radę w samochodzie tyle wysiedzieć, bo to aż 80km w jedną stronę. Ostatnio 60km ledwo dałam radę, a potem całe popołudnie do wieczora spędziłam na 🤮.
Jesli się zastanawiasz, to USG warto, nad pappa sama się zastanawiam, bo wiem jaka pani genetyk bedzie mnie obliczać, wiek, choroby, leki ...
 
reklama
Dziewczyny! Ja już po [emoji854]
Jestem zakochana, rączki, paluszki wszystko na miejscu [emoji173]
Nie wiem kto mieszka, bo wiercipięta , ale lekarz stwierdził, że na usg nie widzi nic niepokojącego [emoji85][emoji3059]
Wyniki z Pappy w piątek, jak będzie coś źle to będzie dzwonił [emoji110]
20200930_114403.jpeg
 
Do góry