reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

Hej, dziewczyny! Czy Wam też wywaliło brzuch? Mam okropny bebzon, to musi być zatrzymanie wody i hormony. Nie mam siły go wciągać więc chodzę, jakbym conajmniej w 5 miesiącu była. 😄 Teraz pod sukienkami to ładnie wygląda ale jeszcze za wcześnie, by obnosić się z brzuchem...
 
reklama
Hej, dziewczyny! Czy Wam też wywaliło brzuch? Mam okropny bebzon, to musi być zatrzymanie wody i hormony. Nie mam siły go wciągać więc chodzę, jakbym conajmniej w 5 miesiącu była. 😄 Teraz pod sukienkami to ładnie wygląda ale jeszcze za wcześnie, by obnosić się z brzuchem...

Taaaak, straszne to, ale jestem mega szczupla i to moja w sumie 4 ciaza, wiec wywalilo mnie na dzien dobry jak przy pierwszej w polowie... a to 5+6...
 

Załączniki

  • 20200809_124233.jpg
    20200809_124233.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 107
Dzięki Wszystkim za powitanie! Ja czekam na termin pierwszej wizyty u gin (juto dzwonię, bo tam gdzie chodzę przez urlopy nie mogłam się dodzwonić i dopiero jutro będą dostępni), na razie udało mi się zapisać do endo i diabetologa. Co do brzucha to też mam widoczny, jakby wzdęty, a z objawów to biust daje się we znaki;)
 
Hej, dziewczyny! Czy Wam też wywaliło brzuch? Mam okropny bebzon, to musi być zatrzymanie wody i hormony. Nie mam siły go wciągać więc chodzę, jakbym conajmniej w 5 miesiącu była. 😄 Teraz pod sukienkami to ładnie wygląda ale jeszcze za wcześnie, by obnosić się z brzuchem...
Taaak, mi też! Jestem zła bo dzisiaj się pakowałam na wyjazd i masakra, tylko luźne sukienki dobrze wyglądają 🤦🏻‍♀️ Czuje się grubo a u mnie dziś 6+2 dopiero😭
 
Ja biorę folik i swoje witaminy zestaw witamin zwykły nie dla ciężarnych, takie jak brałam przed ciążą chyba raczej nie zaszkodzi, jak będę ma wizycie u lekarza to się muszę właśnie zapytać
Właśnie ja przestałam brać, nie wiem właśnie czy nie ma tam za dużych dawek witamin? A za duże dawki Tez szkodzą na płód.. Nie mogłam znaleźć w necie nic na ten temat więc jak się dowiesz to daj znać bo jestem ciekawa..
 
Dziewczyny ja z innej beczki. Mam częste infekcje dróg moczowych. Do tej pory ratowałam się furagina, nospa ale na wizycie w środę Pani doktor powiedziała że tylko żurawina na tym etapie lepiej niczego nie przyjmować. Macie jakieś doświadczenia ? Czuję że zapalenie nadchodzi 😭
 
Dziewczyny ja z innej beczki. Mam częste infekcje dróg moczowych. Do tej pory ratowałam się furagina, nospa ale na wizycie w środę Pani doktor powiedziała że tylko żurawina na tym etapie lepiej niczego nie przyjmować. Macie jakieś doświadczenia ? Czuję że zapalenie nadchodzi 😭

A żurawina nie pomaga? Ja po cesarce miałam jakieś zakażenie czy coś, że mocno piekło podczas sikania i położna zaleciła żurawinę. I zjadłam całe opakowanie suszonej żurawiny i pomogło. :)
 
reklama
A żurawina nie pomaga? Ja po cesarce miałam jakieś zakażenie czy coś, że mocno piekło podczas sikania i położna zaleciła żurawinę. I zjadłam całe opakowanie suszonej żurawiny i pomogło. :)
Zjadłam trzy tabletki dzisiaj ale skutek marny. Ja miewam bardzo bolesne zakażenia. Jeden urolog stwierdził że taka moja uroda...
 
Do góry