reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ale ty masz caly czas ciepło
Gdzie tam. Ja w życiu tak nie zmarzłam jak w Australii 😜 U nas teraz wczesna wiosna i pogoda kapryśna ale za chwilę będzie lepiej, ale zima jest okropna. Na dworze ok, bo rzadko temp spada poniżej 10 stopni, ale w domu masz 15 - 16 stopni 🤪 Tutaj budynki nie są izolowane, okna pojedyncze, jak wiatr wieje to firanki fruwają. Kocyki elektryczne ratują nam życie w tym roku 😃
 
Słyszałam tu od Was taka teorie, wiec to by była 4 kryterim potwierdzające Córeczkę ❤❤❤

Odpoczynek dobry zawsze, ale 9 tydzien i oni nie wiedzą 😱? Przecież na tym etapie Dzidzia ❤ juz jest bardzo widoczna!!!


Ja mam łożysko na scianie przedniej, więc może będzie tlumić ruchy na poczatku, tak jak wsponialas.

@magdula36
A tam położyłam sie późno, wczoraj malo spalam i juz nie śpię🙈🙈🙈, poczytam to moze usnę 😃😃
no wiem, dwa tygodnie temu bylam na wizycie, więc był 7 tydzień. Ja już sama nie wiem co myśleć, może być tak, że ten drugi pęcherzyk nie przeżyje bo na usg widać że jest mniejszy...
 
Gdzie tam. Ja w życiu tak nie zmarzłam jak w Australii 😜 U nas teraz wczesna wiosna i pogoda kapryśna ale za chwilę będzie lepiej, ale zima jest okropna. Na dworze ok, bo rzadko temp spada poniżej 10 stopni, ale w domu masz 15 - 16 stopni 🤪 Tutaj budynki nie są izolowane, okna pojedyncze, jak wiatr wieje to firanki fruwają. Kocyki elektryczne ratują nam życie w tym roku 😃
🙄 no to mnie zaskoczyłaś....niewiedziec czemu myslalam ze w Australii jedt ciagiem 35 st i słońce 🤷‍♀️Ale i tsk uwazam ze super masz ze tam mieszkasz😊 A ktora u Was godzina teraz?
 
reklama
A ja poszłam na zakupy, umeczyłam się jak koń po westernie. No i na bieliźnie bezowa plamka i już stres. Trochę po lewej stronie brzuch czuję. Leżę i w nosie 😝mam obiad i gotowanie. Myślę o L4, bo za duzo mam na głowie.
Mąż ledwo chodzi stęka na te lumbago, nie wiem jak mamy funkcjonować, bo nie jest w stanie w niczym mi pomóc.
Jego matka 84 lata obsesyjnie dążyła do endoprotezy kolana, jest po operacji w Konstancinie i sracila kontakt z rzeczywistością, gada głupoty przez telefon.
Zatem taka sobota. 🙈🙈🙈
 
Do góry