reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Witam mam na imię Monika i to moja pierwsza ciąża termin na 24 kwietnia.☺ Mam małe problemy ale mam nadzieje ze wszystko będzie okej☺
Czesc! Gratulacje i cieszymy się z Tobą ❤!
Krwiak przerabialam w 8t oproznil sie w 3 dni i sladu nie ma. Zatem albo sie wchłonie albo oprozni.
Jak to 2.ga ciąża nie wiedza czy to pęcherzyk, czy krwiak 😱?
 
Czesc! Gratulacje i cieszymy się z Tobą ❤!
Krwiak przerabialam w 8t oproznil sie w 3 dni i sladu nie ma. Zatem albo sie wchłonie albo oprozni.
Jak to 2.ga ciąża nie wiedza czy to pęcherzyk, czy krwiak 😱?
no wlaśnie jeden lekarz mowi że krwiak, drugi że widać drugi pęcherzyk ale 9.10 dowiem się dokładnie... Strasznie się stresuje a jeszcze tyle czasu
 
Matko walczę, żeby się nie porzygac w pracy. Kurde w domu jak się położę to przechodzą mi mdłości, a w jak siedzę to tragedia szoook!
A próbowałaś nosić opaski na morską chorobę na nadgarstkach? Ja zawsze mam je przy sobie i często noszę w pracy cały dzień. I muszę jeść co 2-3h żeby jakoś przetrwać. Taka dziś byłam padnęta w pracy a teraz nie mogę zasnąć 😕 U mnie już 1.30 w nocy.
 
Czy któraś z Was boryka się z problemem krwiaka? Mój lekarz do końca nie wie czy to krwiak czy druga ciąża. W szpit@lu powiedzieli że to krwiak nie wiem co myśleć...
Mi na ostatniej wizycie wykryła krwiaka, plamilam przed wizytą około dwa tygodnie z tym że nie codziennie i na brązowo. Jak byłam na wizycie stwierdziła że to krwiak i się oczyszcza. Dostałam luteinę i od tamtej pory spokój. Mam nadzieję że reszta tego krwiaka się wchłonie.
Ojej wiem o czym mówisz bo po porodzie się na Bawilam ten migreny, dopiero trzy miesiące przed ciąża zeszłam z tabletek od neurologa.. Także wiem co to za ból.[emoji26]. Ale w ciąży naszczescie mnie nie złapała...
Od początku ciąży już dwa razy miałam migrenę. Ostatnio w poniedziałek się zaczęła i dopiero w środę na wieczór poczułam ulgę. Oczywiście nie obyło się bez wymiotów a Apap przynosił chwilową ulgę [emoji17]
 
reklama
Dziewczyny czy jako dwudziestokilkuletnie matki robiłyście prenatalne?
Moj kazał się zastanowić i ja je zrobię, ale tak się zastanawiam czy wy też robiłyście przy pierwszym dziecku? 😊
Ja robiłam mając 29 lat :) miałam w pakiecie, wiec się cena nie musiałam stresować, a czułam się pewniejsza. Zwłaszcza, ze na pierwszym prenatalnym wyszły problemy z serduszkiem, które na szczescie w kolejnych badaniach się nie potwierdziły. Ale czułam się pewniej robiąc badania :)
 
Do góry